16 lutego o 16:00 prezentacja Euro Finannce Polonii na sezon 2019

Start Gniezno trening
Zobacz trening żużlowców Startu z Przemysławem Gnatem
9 lutego 2019
Kolejarz Opole
Kolejarz: Firma OK zostaje z drużyną na kolejne dwa lata
9 lutego 2019
Show all

16 lutego o 16:00 prezentacja Euro Finannce Polonii na sezon 2019

Polonia Piła

16 lutego o godzinie 16:00 w Galerii Vivo w Pile odbędzie się prezentacja drużyny Euro Finannce Polonia Piła na sezon 2019. Tego dnia kibice będą mieli okazję poznać wszystkich zawodników naszego zespołu. Prezentacja będzie jednym z kilku wydarzeń jakie z udziałem żużlowców zaplanowano na weekend 16 i 17 lutego.


Jak co roku przed rozpoczęciem sezonu kibice Polonii będą mieli okazję poznać zawodników, którzy w sezonie będą bronili barw zespołu. Tym razem spotykamy się w Galerii Vivo, gdzie po oficjalnej części prezentacji, którą zaplanowano na godzinę 16:00, zawodnicy będą dostępni dla kibiców. Będzie więc okazja do wspólnego zdjęcia, zebrania autografów i rozmowy. Tego samego dnia wieczorem odbędzie się pierwszy „Bal żużlowy”. Wezmą w nim udział sponsorzy, działacze, zawodnicy, a także kibice. W trakcie balu, jak i prezentacji zaplanowano kilka atrakcji. Kibice, którzy przyjdą na prezentację będą mogli wziąć udział w konkursie i zakupić klubowe gadżety. Goście balu będą mieli okazję wzięcia udziału w licytacji gadżetów, z których dochód zasili konto akcji PoloniaToMy – Razem możemy więcej. Warto również wspomnieć, że dochód z balu będzie przeznaczony na działalność klubu. Każdy z gości, niezależnie od tego, czy będzie reprezentował sponsora klubu, uczestnicząc w balu stanie się właśnie sponsorem KŻ Polonia Piła.

Dzień po balu będzie czasem na integrację drużyny. Poloniści udadzą się na tor kartingowy, gdzie dzięki uprzejmości naszego sponsora, firmy Gokart Extreme będą ścigali się na gokartach. Wieczorem zaplanowano wspólną wizytę na meczu pilskich siatkarek oraz piłkarzy futsalowców.

Źródło: www.poloniapila.com

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube