Aforti Turniej o Koronę: Sajfutdinow powalczy w Gnieźnie

Artiom Łaguta
Orzeł: Gwiazda światowego żużla. Fan motocrossu i UFC przyjedzie do Łodzi
14 września 2018
ROW Rybnik Lars Skupień
ROW – Motor. Pierwszy finał Nice 1.LŻ dla Ślązaków. Rybniczanie z dużą zaliczką przed rewanżem
16 września 2018
Show all

Aforti Turniej o Koronę: Sajfutdinow powalczy w Gnieźnie

02.07.2016 ZUZEL - MECZ O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA POLSKA - ROSJA

Dziesiąta, jubileuszowa edycja Aforti Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego zakończy sezon żużlowy w Gnieźnie. Zawody zaplanowane zostały na piątek, 28 września. Początek o godzinie 19.00.

Jak do tej pory poznaliśmy dwójkę żużlowców – to reprezentanci miejscowego Car Gwarant Startu: Adrian Gała Jurica Pavlic. Czas na pierwsze nazwisko z zewnątrz. Do walki o królewskie insygnia stanie zawodnik, którego w tym sezonie przy Wrzesińskiej 25 oglądaliśmy dwukrotnie. To były król czarnego sportu w Gnieźnie – na tronie zasiadał w roku 2011 wygrywając czwartą odsłonę historycznych zawodów. Jedną z gwiazd dziesiątej edycji będzie Rosjanin Emil Sayfutdinov.

sayfutdinov_korona_2018-www

Na stronach internetowych www.tubilety.pl trwa przedsprzedaż wejściówek na Aforti X Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego. Promocyjne ceny przedstawiają się następująco: trybuna kryta – 35 zł, sektory ABC – normalny – 25zł, ulgowy – 15 zł, dziecięcy – 10 zł. W sekretariacie GTM Start oraz punktach partnerskich bilety zakupić będzie można w tygodniu poprzedzającym imprezę. W dniu zawodów ceny wejściówek wzrosną. Organizator, tak jak w latach poprzednich, przygotuje okolicznościowe programy na te zawody. Cena programu to koszt 10 zł.

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube