Awizowane składy drużyn na mecze 3. kolejki Nice PLŻ

12923163_1370326086326722_6826510706715147204_n
Jutro Orzeł jedzie do Torunia na trening punktowany
7 kwietnia 2016
cytaty_cieślak_1200X900_060416_2
PZM został partnerem publikacji „Marek Cieślak Pół wieku na czarno”
8 kwietnia 2016
Show all

Awizowane składy drużyn na mecze 3. kolejki Nice PLŻ

niceplz

Prezentujemy awizowane składy drużyn na mecze 3. kolejki Nice PLŻ.

LOKOMOTIV Daugavpils – POLONIA Bydgoszcz (godz. 15.15)
LOKOMOTIV: 9. Maksim Bogdanow, 10. Jewgienij Kostygow, 11. Joonas Kylmäkorpi, 12. Kjastas Puodżuks, 13. Andrzej Lebiediew, 14. Davis Kurmis, 15. -.
POLONIA: 1. Andriej Kudriaszow, 2. Rafał Konopka, 3. Wiktor Kułakow, 4. Mikołaj Curyło, 5. Marcin Jędrzejewski, 6. Patryk Sitarek, 7. -.

POLONIA Piła – RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk (godz. 14.15)
POLONIA: 9. Michał Szczepaniak, 10. Norbert Kościuch, 11. Bjarne Pedersen, 12. Wadim Tarasienko, 13. Piotr Świst, 14. -, 15. Arkadiusz Pawlak.
RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE: 1. Krzysztof Jabłoński, 2. Oskar Fajfer, 3. Linus Sundström, 4. Anders Thomsen, 5. Renat Gafurow, 6. Dominik Kossakowski, 7. -.

STAL Rzeszów – KSM Krosno (godz. 15)
STAL: 9. Karol Baran, 10. Rene Bach, 11. Maciej Kuciapa, 12. Scott Nicholls, 13. Dawid Lampart, 14. -, 15. Grzegorz Bassara.
KSM: 1. Marcin Rempała, 2. Ernest Koza, 3. Patryk Malitowski, 4. Tomasz Chrzanowski, 5. Mirosław Jabłoński, 6. -, 7. Adrian Bialk.

EKO-DIR WŁÓKNIARZ Częstochowa – ORZEŁ Łódź (godz. 13.45)
EKO-DIR WŁÓKNIARZ: 9. Jacob Thorssell, 10. Mateusz Borowicz, 11. Artur Czaja, 12. Daniel Jeleniewski, 13. Tomas H. Jonasson, 14. Oskar Polis, 15. -.

ORZEŁ: 1. Hans Andersen, 2. Robert Miśkowiak, 3. Jakub Jamróg, 4. Damian Adamczak, 5. Rory Schlein, 6. Michał Piosicki, 7. -.

KOLEJARZ Opole – WANDA INSTAL Kraków (godz. 13.45)
KOLEJARZ: 9. Paweł Miesiąc, 10. Joel Andersson, 11. Tomasz Rempała, 12. Valentin Grobauer, 13. Denis Gizatullin, 14. Adrian Woźniak, 15. -.
WANDA INSTAL: 1. Chris Harris­, 2. Daniel Pytel, 3. Edward Mazur­, 4. Zbigniew Suchecki­, 5. Patrick Hougaard­, 6. Eryk Budzyń, 7. -.

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube