Będzie rekord sprzedaży. Na Meczu Narodów mogą być tłumy

PGG ROW Rybnik
PGG ROW: Siergiej Łogaczew jest już w Rybniku i ostro trenuje przy G72
13 sierpnia 2019
TŻ Ostrovia
Start przed rundą finałową Nice 1 Ligi Żużlowej – na początek Ostrów!
13 sierpnia 2019
Show all

Będzie rekord sprzedaży. Na Meczu Narodów mogą być tłumy

Orzeł Łódź

Już pierwsze dni sprzedaży biletów na Mecz Narodów 15 września pokazują, że możemy się spodziewać rekordowej frekwencji na stadionie w Łodzi!

Ceny biletów to 20 złotych za bilet normalny i 5 złotych za ulgowy, przeznaczony dla wszystkich kobiet i młodzieży do lat 18. Dodatkowo na to wydarzenie przygotowana została okazyjna cena wejściówki na trybunę główną. Każdy może się poczuć jak VIP już za 60 złotych (przy zakupie biletu udostępniony będzie wjazd na parking przy stadionie).
Sprzedaż internetowa prowadzona jest na stronie: motoarena.makis.pl/

 

Bilety można zakupić również w Centrum Biletów w Atlas Arenie (Łódź ul. Bandurskiego 7, czynne: czwartek 10:00 – 18:00 / wtorek, środa i piątek 8:00 – 16:00) Każdy posiadacz biletu i karnetu otrzyma bezpłatny program na Mecz Narodów, który zostanie wręczony przy wejściu na koronę stadionu. Dodatkowo przypominamy o 520 nagrodach, przygotowanych dla kibiców!

 

Na razie poznaliśmy skład reprezentacji Polski na to wydarzenie, kolejne nazwiska zostaną podane na konferencji prasowej w przyszłym tygodniu i zapewniamy, że nie zabraknie gwiazd światowego żużla. Mecz Narodów z udziałem czterech reprezentacji – Polski, Australii, Niemiec i Skandynawii będzie rozegrany w formule 17-sto biegowej. Każda drużyna składa się z czterech zawodników. Każdy z nich ma wyjechać na tor cztery razy, czyli w każdym biegu startują przedstawiciele wszystkich zespołów i indywidualnie walczą o punkty dodawane do dorobku ekipy narodowej (z możliwością wprowadzenia rezerwy taktycznej przy odpowiedniej różnicy punktowej). W ostatnim wyścigu startują najlepsi zawodnicy każdej reprezentacji.

 

15 września, godzina 17.00 – do zobaczenia na stadionie w biało-czerwonych barwach!

 

Źródło: www.orzel.lodz.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube