Bilety na mecz z Unią można kupić w biurze PGG ROW-u, a od czwartku w sklepiku klubowym

PGG ROW Rybnik
Półfinałowe starcie z Unią Tarnów w Magazynie PGG ROW-u Rybnik
21 sierpnia 2019
Orzeł Łódź
Zareklamuj się na Orle Łódź!
21 sierpnia 2019
Show all

Bilety na mecz z Unią można kupić w biurze PGG ROW-u, a od czwartku w sklepiku klubowym

PGG ROW Rybnik Siergiej Łogaczow

Od wtorku, 20 sierpnia w biurze klubu KS ROW Rybnik mieszczącym się na stadionie miejskim przy ulicy Gliwickiej 72 zakupić można już bilety na rewanżowy mecz półfinałowy pomiędzy ekipą PGG ROW Rybnik, a zespołem Unii Tarnów, który odbędzie się w najbliższą niedzielę.

Biuro zarządu klubu czynne jest codziennie od godziny 8 do 16. Natomiast w najbliższy czwartek rozpoczyna się przedsprzedaż stacjonarna biletów w sklepiku klubowym. W czwartek i piątek wejściówki będzie można nabyć w godzinach popołudniowych w sklepie na koronie stadionu (w godzinach od 15 do 18). Wraz z chwilą rozpoczęcie sprzedaży w sklepiku (czyli o godzinie 15) w te dwa dni zakończy się sprzedaż biletów prowadzona w biurze.
W sobotę natomiast wejściówki na półfinałowe starcie będzie można nabyć także w sklepiku w godzinach od 10 do 13.

WAŻNE! Na mecz z Unią Tarnów obowiązują karnety zakupione na zasadniczą część tegorocznego sezonu. I jeszcze jedno ważne info: na mecz ten nie będzie prowadzona sprzedaż internetowa biletów.

Wejściówki będzie można także oczywiście nabyć w dniu zawodów w kasie stadionu. Pierwszą kasę, położoną najbliżej parku maszyn otwieramy o godzinie 9 (istnieje możliwość płacenia kartą), natomiast wszystkie pozostałe od godziny 12.30.

Źródło: www.row.rybnik.com.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube