Car Gwarant Start: Frekwencja jak wyniki drużyny – pójdzie w górę?

Wybrzeże Gdańsk
Marcel Szymko szkoli gdańską młodzież. W weekend zawody w Gdańsku
19 lipca 2019
OK Bedmet Kolejarz Opole
Awizowane składy na zaległy mecz OK Bedmet Kolejarz – Speedway Wanda
19 lipca 2019
Show all

Car Gwarant Start: Frekwencja jak wyniki drużyny – pójdzie w górę?

PGG ROW - Start

Żużlowcy Car Gwarant Start Gniezno spisują się bardzo dobrze w rozgrywkach Nice 1 Ligi. Drużyna z Pierwszej Stolicy zajmuje obecnie drugą pozycję w ligowej tabeli i jest na najlepszej drodze, aby awansować do fazy play-off. Marzeniem działaczy GTM Start, a także samych zawodników jest to, żeby stadion przy W25 był równie wysoko wskazywany przy okazji zestawień frekwencyjnych, bo ta kwestia mimo trzeciej pozycji w lidze według portalu sportowefakty.wp.pl mogłaby prezentować się jeszcze lepiej.

Szansa do podniesienia średniej ilości widzów już przy okazji derbowego pojedynku z Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski. “Nie ukrywamy faktu, że nasze apetyty w związku z dobrymi występami drużyny rosną.” – podkreślił menadżer Car Gwarant Start Rafael Wojciechowski, który życzyłby sobie dużej frekwencji na meczach ligowych. “Jeśli mamy jechać o najwyższe cele to fajnie jest mieć wsparcie kibiców jako ósmego zawodnika. Wspierajcie nas na stadionie. To nas poniesie do kolejnych zwycięstw!” – mówił dla Aforti StartTV po zakończeniu pojedynku w Rybniku.

To właśnie klub ze Śląska może pochwalić się najwyższą ilością sympatyków na stadionie na zapleczu PGE Ekstraligi. 7 lipca mecz z drużyną czerwono-czarnych śledził komplet publiczności. Takich obrazków dawno nie oglądaliśmy już w Gnieźnie, przy Wrzesińskiej. “Spodziewaliśmy się wyższej frekwencji na ostatnich meczach, szczególnie z Unią Tarnów.” – zauważa R.Wojciechowski. “Trudno jednoznacznie określić, co kibiców zatrzymało w domach. Czy to już wakacyjna pora czy też bezpośrednia transmisja w telewizji. Emocji przecież nie brakuje, a drużyna po nienajlepszym początku sezonu spisuje się dobrze.” – zastanawia się działacz klubu przy Wrzesińskiej.

Więcej na www.startgniezno.com

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube