Car Gwarant Start: Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Arged Malesa TŻ Ostrovia

Wybrzeże Gdańsk
Powtórka turnieju Eliminacyjnego MIMP 29. lipca
16 lipca 2019
Start Gniezno Berntzon
Car Gwarant Start: Berntzon bez złamań po upadku w Elitserien
17 lipca 2019
Show all

Car Gwarant Start: Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Arged Malesa TŻ Ostrovia

Start Gniezno

Przed drużyną Car Gwarant Startu Gniezno ostatni mecz na własnym torze podczas zasadniczej części sezonu Nice 1 Ligi Żużlowej. Czerwono-czarni w niedzielę 28 lipca zmierzą się przy W25 w derbowym pojedynku z Arged Malesa TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Początek meczu o 14.00, a pierwszy wyścig pół godziny później – o 14.30. W poniedziałek rozpoczęła się sprzedaż biletów na to bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie.

W pierwszym meczu, w Ostrowie, górą byli gospodarze – wygrali zdecydowanie, bo 56:34.

Walka o trzy punkty będące stawką meczu w dniu 28 lipca zapowiada się niezwykle ciekawie. Tym bardziej zachęcamy wszystkich kibiców do zakupu wejściówek i dopingu żużlowców obu ekip z perspektywy trybun. W poniedziałek 15 lipca wystartowała sprzedaż biletów. Po wejściówki zapraszamy do sklepów odzieżowych Manekin (Gniezno – ul. Dąbrówki 23/1, ul. Chrobrego 7A) oraz sekretariatu GTM Start Gniezno (ul. Wrzesińska 27-29). Od czwartku biletu zakupić będzie można także i we Wrześni, w Solarium Best (ul. Kościuszki 55). Ponadto dostępne są także wejściówki w systemie on-line – zapraszamy na stronę http://bilety.startgniezno.com gdzie zakupu dokonać można w każdej chwili, przez 24h na dobę.

Ceny wejściówek przedstawiają się następująco: – trybuna 45 zł, normalny 30 zł, ulgowy 20 zł, dziecięcy 10 zł. Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie – wstęp bezpłatny. Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Całość na www.startgniezno.com

 

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube