Ciekawy cykl Wybrzeża. Kowalik przedstawia Łęgowika

pzm
GKSŻ ma rzecznika prasowego
9 stycznia 2017
15895315_1417693694921946_2735219088423055933_n
Konkurs na kevlar Unii Tarnów w sezonie 2017
10 stycznia 2017
Show all

Ciekawy cykl Wybrzeża. Kowalik przedstawia Łęgowika

kowalik5504

Żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk przygotowują się do kolejnego sezonu. Trener Mirosław Kowalik scharakteryzował następnego zawodnika naszego klubu. Tym razem jest to Hubert Łęgowik.


To prawda, że Hubert Łęgowik podpisał kontrakt jako ostatni, ale to nie ma żadnego znaczenia i co za tym idzie nie będzie traktowany inaczej. To chłopak z wielkimi możliwościami i ambicjami. Znam go dość dobrze i wiem na co go stać. Bardzo dobrze nam się ze sobą rozmawia i wydaje mi się, że dobrze się rozumiemy. Oczywiście trzeba to przełożyć na pracę na torze, ale najważniejsze, że obie strony mają świadomość, że jest co robić. Hubert przechodzi w wiek seniora i w tym kontekście czeka nas trudne zadanie, ale z pewnością nie jest ono niemożliwe.

Cieszy to, że Hubert bardzo dobrze czuje się na gdańskim torze, a to już wielka przewaga. Znam jego talent, upór i możliwości, a są one naprawdę nieprzeciętne. Ze swojej strony zrobię wszystko, co w mojej mocy, by mu pomóc pokonać bariery.

Jestem przekonany, że jeśli nie wydarzy się nic niepożądanego, to będzie to w przyszłości jeden z podstawowych zawodników nie tylko Wybrzeża, ale i reprezentacji. Założę się, że wielu kibiców z Częstochowy się ze mną zgodzi. Jego wielkim atutem są ambicja, talent i chęć bycia lepszym. Poprawimy tylko kilka niuansów w jeździe, a zawodnik sam się zdziwi.

Mirosław Kowalik

Źródło: www.wybrzezegdansk.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube