Daniel Kaczmarek, Unia Tarnów: Będziemy się starać zwyciężyć każde spotkanie

PGG ROW Rybnik
Wygrana PGG ROW-u ma słodko-gorzki smak. Rybnicki magazyn po starciu z Wybrzeżem
11 czerwca 2019
news-tarnow-gniezno-ofajfer
Aforti StartTV: emocje w Tarnowie
11 czerwca 2019
Show all

Daniel Kaczmarek, Unia Tarnów: Będziemy się starać zwyciężyć każde spotkanie

Unia Tarnów

Na stronie Unii Tarnów rozmowa z Danielem Kaczmarkiem, który wzmocnił zespół przed sezonem 2019.

– Przemysław Frączek: Kolejny mecz i kolejny raz serwujecie kibicom na stadionie stan przedzawałowy. Wyciągacie wynik w samej końcówce, dziś już nawet w ostatnim biegu.

– Daniel Kaczmarek: Dla nas to też nie jest do końca komfortowa sytuacja, bo w tych ostatnich biegach jest spora presja. Przed sezonem jednak wielu ekspertów i kibiców zarzucało nam, że skoro nie jedziemy o awans, to pewnie nie będziemy walczyć i będziemy odpuszczać mecze, a pokazujemy już w kolejnym spotkaniu, że walczymy do końca. Tak będzie do końca sezonu, będziemy walczyć o zwycięstwa i to się nie zmieni. Będziemy się starać zwyciężyć każde spotkanie, a jeśli to się nie uda to wywalczyć jak największą ilość punktów żeby walczyć o bonusy

 

– PF: Wśród kibiców krąży taka opinia, że Unia Tarnów nawet trochę lepiej prezentuje się na wyjazdach niż na własnym torze. Co Pan o tym sądzi?

– DK: Na wyjeździe pojechaliśmy dopiero dwa mecze, więc ciężko tak mówić. W pierwszym meczu na wiosnę z Daugavpils tor nie był do końca taki jak chcieliśmy. Później był zagrożony mecz z Ostrowem i tor po opadach. Także dopiero te dwa ostatnie mecze jechaliśmy na takim torze jaki chcieliśmy. Trener mógł wszystko zrobić tak jak chciał. My wszędzie będziemy walczyć, czy to jest u siebie, czy na wyjeździe. Ja ogólnie uważam, że drużyny są tak wyrównane, że nie ma już tego pojęcia handicapu własnego toru.

Całość na www.unia.tarnow.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube