DMPJ: Fogo Unia najlepsza w Częstochowie, Get Well wygrywa w Gdańsku

116
DMPJ: Sparta wygrywa w Grudziądzu, Get Well w Toruniu
18 lipca 2017
Przemysław Pawlicki
Pawlicki: „Muszę wyciągnąć odpowiednie wnioski”
21 lipca 2017
Show all

DMPJ: Fogo Unia najlepsza w Częstochowie, Get Well wygrywa w Gdańsku

ofajfer-thomsen-adamczak-kudriaszow2612

Podajemy wyniki dzisiejszych rund DMPJ.

Częstochowa

V runda, grupa A

I. Fogo Unia Leszno – 25:
4. Dominik Kubera – 10 (2,3,3,2)
5. Szymon Szlauderbach – 5+3 (1*,1*,1,2*)
6. Bartosz Smektała – 10+2 (2*,2*,3,3)
23. Tymoteusz Picz – ns

II. Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa – 23:
1. Oskar Polis – 11+1 (3,2*,3,3)
2. Bartosz Świącik – 1 (0,1,-,0)
3. Michał Gruchalski – 10+1 (3,2*,3,2)
22. Mateusz Świdnicki – 1 (1)

III. Lokomotiv Daugavpils – 19:
13. Davis Kurmis – 8 (3,3,0,2)
14. Oleg Michaiłow – 10+1 (2*,2,3,3)
15. Artiom Trofimow – 1 (1,w,w,w)

IV. MRGARDEN GKM Grudziądz – 16:
19. Damian Lotarski – 3 (1,1,1,0)
20. Dawid Wawrzyniak – 4 (0,1,2,1)
21. Kamil Wieczorek – 9 (3,3,1,2)

V. Betard Sparta Wrocław – 15:
7. Damian Dróżdż – 9 (2,1,3,3)
8. Przemysław Liszka – 6+1 (1*,1,3,1)
9. Oskar Bober – 0 (d,w)

VI. ROW Rybnik – 12:
16. Robert Chmiel – 7 (1,2,2,2)
17. Lars Skupień – 0 (ns,ns,ns,ns)
18. Przemysław Giera – 5 (2,1,0,2)

*Orzeł Łódź – 15:
10. Jakub Miśkowiak – 6+1 (0,2,1*,3)
11. Michał Piosicki – 9 (3,1,3,2)
12. Brak zawodnika

Gdańsk

IV runda, grupa B

Get Well Toruń – 24
19. Igor Kopeć-Sobczyński - 10+1 (2,3,3,2*)
20. Daniel Kaczmarek - 10+1 (1*,3,3,3)
21. Marcin Kościelski - 4 (1,1,1,1)

II Cash Broker Stal Gorzów – 21
4. Hubert Czerniawski - 11 (3,3,3,2)
5. Alan Szczotka - 2+1 (0,1*,1,0)
6. Kamil Nowacki - 8+2 (2*,2*,3,1)

III-IV Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 19
1. Aureliusz Bieliński - 10 (2,3,2,3)
2. Karol Żupiński - 7+2 (1*,2,2,2*)
3. Marcin Turowski - 2+2 (0,1*,1*,0)

III-IV Stal Rzeszów – 19
16. Wiktor Lampart - 9 (3,3,1,2)
17. Mateusz Rząsa - 4 (1,2,0,1)
18. Patryk Wojdyło - 6 (0,3,0,3)

V Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – 18
7. Mateusz Tonder - 5+2 (2*,1,0,2*)
8. Damian Pawliczak - 0 (-,0,-,-)
9. Mateusz Burzyński - 2 (0,-,0,2)
24. Arkadiusz Potoniec - 11 (3,3,2,3)

VI Grupa Azoty Unia Tarnów – 16
13. Krystian Stefanów - 3 (2,1,0,0)
14. Patryk Rolnicki - 8 (w,2,3,3)
15. Michał Nowiński - 5 (3,0,1,1)

VII GTM Start Gniezno – 8
10. Damian Stalkowski – NS
11. Patryk Fajfer - 3 (d,0,2,1)
12. Maksymilian Bogdanowicz - 5 (2,1,0,2)

Wyniki za www.sportowefakty.wp.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube