DMPJ: Sparta wygrywa w Grudziądzu, Get Well w Toruniu

Zuzel. Speedway European Championship Gustrow. 15.07.2017
Skuteczny rezerwowy
18 lipca 2017
ofajfer-thomsen-adamczak-kudriaszow2612
DMPJ: Fogo Unia najlepsza w Częstochowie, Get Well wygrywa w Gdańsku
19 lipca 2017
Show all

DMPJ: Sparta wygrywa w Grudziądzu, Get Well w Toruniu

116

Prezentujemy wyniki dzisiejszych runda DMPJ w Grudziądzu i Toruniu.

Grudziądz

3 runda DMPJ – Grupa 1

I. Betard Sparta Wrocław – 24:
10. Damian Dróżdż – 10 (1,3,3,3)
11. Oskar Bober – 8 (u,3,3,2)
12. Przemysław Liszka – 6 (2,1,2*,1)

II. Fogo Unia Leszno – 22:
7. Bartosz Smektała – 10+1 (2*,3,2,3)
8. Dominik Kubera – 6 (3,3,w,-)
9. Szymon Szlauderbach – 4+1 (u,1,2,1*)
24. Tymoteusz Picz – 2 (2)

III. Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa – 20:
4. Bartosz Świącik – 2 (0,1,-,1)
5. Michał Gruchalski – 9 (3,-,3,3)
6. Oskar Polis – 7+1 (2,2,2*,1)
23. Mateusz Świdnicki – 2 (w,2)

IV. Lokomotiv Daugavpils – 18:
16. Davis Kurmis – 8 (3,1,3,1)
17. Oleg Michaiłow – 9+1 (2*,3,2,2)
18. Artiom Trofimow – 1 (u,1,d,-)

V. MRGARDEN GKM Grudziądz – 16:
1. Damian Lotarski – 1+1 (1*,-,u,t)
2. Kamil Wieczorek – 8 (2,3,3,-)
3. Dawid Wawrzyniak – 6+1 (2,2,-,2*)
22. Mike Trzensiok – 1 (1,0,w)

VI. ROW Rybnik – 11:
19. Robert Chmiel – 10 (3,2,3,2)
20. Lars Skupień – ns
21. Przemysław Giera – 1 (d,w,1,0)

VII. Orzeł Łódź – 8:
13. Michał Piosicki – 0 (w,-,-,-)
14. Jakub Miśkowiak – 8 (1,3,3,1)
15. Mateusz Błażykowski – 0 (w,-,-,-)

Toruń

3 runda DMPJ – Grupa 2

I. Get Well Toruń – 28:
1. Marcin Kościelski – 5+2 (2*,-,2*,1)
2. Igor Kopeć-Sobczyński – 11+1 (3,2*,3,3)
3. Daniel Kaczmarek – 11+1 (3,3,3,2*)
22. Norbert Krakowiak – (1)

II. Cash Broker Stal Gorzów – 20:
7. Hubert Czerniawski – 9+1 (2*,3,2,2)
8. Alan Szczotka – 6 (3,0,2,1)
9. Kamil Nowacki – 5+3 (2*,1,1*,1*)

III. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – 19:
10. Mateusz Tonder – 4+2 (1,1*,-,2*)
11. Damian Pawliczak – 0 (0,-,u,w)
12. Mateusz Burzyński – 8 (2,3,-,3)
25. Arkadiusz Potoniec - 7+1 (2*,3,2)

IV. Stal Rzeszów – 17:
19. Wiktor Lampart – 10 (2,3,3,2)
20. Mateusz Rząsa – 1 (0,0,1,0)
21. Patryk Wojdyło – 6+1 (2*,2,2,0)

V. GTM Start Gniezno – 15:
13. Patryk Fajfer – 9 (0,3,3,3)
14. Damian Stalkowski – 4 (1,3,w,w)
15. Maksymilian Bogdanowicz – 2 (0,1,1,w)

VI. Grupa Azoty Unia Tarnów – 13:
16. Patryk Rolnicki – 9 (3,1,3,2)
17. Michał Nowiński – 4+1 (2*,1,d,1)
18. Krystian Stefanów – 0 (0,0,0,t)

VII. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 11:
4. Aureliusz Bieliński – (d,t,d,d)
5. Karol Żupiński – (1,t,1,1)
6. Marcin Turowski – (1,1,3,3)

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube