Dojazdówka ROW-u Rybnik na mecz z Orłem Łódź

Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin
Wybrzeże jedzie do Lublina o przedłużenie nadziei
10 sierpnia 2018
Polonia Piła
Derby Wielkopolski Euro Finannce Polonia – Car Gwarant Start w niedzielę o 16:00
10 sierpnia 2018
Show all

Dojazdówka ROW-u Rybnik na mecz z Orłem Łódź

ROW Rybnik

Kibice rybnickiego zespołu czekali, aż 41 dni na kolejny start swojej drużyny w NICE 1.LŻ. Już w najbliższą sobotę Orzeł Łódź podejmie ROW Rybnik w meczu 12. kolejki zaplecza Ekstraligi – czytamy na stronie śląskiego zespołu.

Sytuacja w tabeli nadal może się przewrócić do góry nogami. Tak naprawdę, pewnym awansu do fazy play-off może być tylko Motor Lublin z 25 punktami na koncie. O kolejne trzy miejsca walczą zespoły z Rybnika, Gniezna, Daugavpils, Gdańska oraz Łodzi.

Już w sobotę nasz zespół wybiera się do łodzi, na nowo wybudowany stadion tamtejszego Orła. Nasz najbliższy przeciwnik, całą rundę zasadniczą spędził na wyjazdach z uwagi właśnie na budowę nowego obiektu.

W ostatnim czasie zespół z Łodzi został poważnie wzmocniony. Z Włókniarza Częstochowa wypożyczony został Andriej Kudriaszow, który już w swoim pierwszy meczu z Lokomotivem Daugavpils zdobył 10 punktów i bonus. Do wysokiej formy wraca Rohan Tungate, a Andersen czy Kościuch łatwo punktów nie oddadzą. W naszym zespole skład pozostaje nie zmieniony z małymi korektami z parach. Z numerem 1 wystąpi Troy Batchelor, natomiast do pary z juniorem wraca Kacper Woryna. . Kwestia punktu bonusowego również pozostaje otwarta. W pierwszym meczu, po zaciętym spotkaniu ROW Rybnik pokonał drużynę z Łodzi 48:42.

Awizowane składy

ROW Rybnik
1. Troy Batchelor
2. Daniel Bewley
3. Andrzej Lebiediew
4. Artur Czaja
5. Kacper Woryna
6. Lars Skupień
Orzeł Łódź
9. Rohan Tungate
10. Josh Grajczonek
11. Andriej Kudriaszow
12. Hans Andersen
13. Norbert Kościuch
14.
15. Jakub Miśkowiak

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube