Dudek wrócił do kadry. Zgrupowanie było dla niego przetarciem

bielousow5955
Witalij Biełousow nie poddaje się mimo problemów
2 lutego 2016
gdansk
Wybieramy żużlowca ostatniego 15-lecia w barwach Wybrzeża!
3 lutego 2016
Show all

Dudek wrócił do kadry. Zgrupowanie było dla niego przetarciem

- ZUZEL - ZGRUPOWANIE REPREZENTACJI  POLSKI

Patryk Dudek wraca po przerwie do kadry Polski. Młody zawodnik ekantor.pl Falubaz Zielona Góra spędził ostatni tydzień w Szklarskiej Porębie na zgrupowaniu reprezentacji dowodzonej przez Marka Cieślaka.

– Jestem już po jednym obozie, dlatego to zgrupowanie było takie, że nie napalałem się na kolejne ćwiczenia. Jest to dla mnie przetarcie przed kolejnym etapem, gdzie będziemy wchodzić w szybkość a nie w siłę. Dlatego ten okres w Szklarskiej Porębie chciałem wykorzystać tak, by jak najlepiej wejść w kolejny etap po moim powrocie do Zielonej Góry.

Dudek zdradza, że do Szklarskiej Poręby wróci już niedługo. Tym razem na obóz ze swoim polskim klubem. – Niedługo wracam w to samo miejsce z moją drużyną, ekantor.pl Falubaz, dlatego będę już znał to miejsce niemal od podszewki. Generalnie nie mogę powiedzieć złego słowa, ośrodek jest bardzo przytulny, jest świetna organizacja, jedynym problemem są może dojazdy. No może jeszcze brak śniegu i praktycznie nie czuje się za bardzo tego klimatu, pomimo tego, że jesteśmy w górach – kończy.

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube