Duże zainteresowanie turniejem o Puchar Nice PLŻ!

images
W piątek pogrzeb Damiana Gapińskiego
4 sierpnia 2016
foto: Jarek Pabijan
jarek.pabijan@wp.pl
tel +48 601 83 62 58
Wielu kandydatów do triumfu w Daugavpils
5 sierpnia 2016
Show all

Duże zainteresowanie turniejem o Puchar Nice PLŻ!

LOGO_NICE_RGB

Organizatorzy rozpoczęli końcowe odliczanie przed zawodami o Puchar Nice Polskiej Ligi Żużlowej, który odbędzie się już w przyszłą niedzielę (14.08.2016 r.) na torze żużlowym w Lublinie. Liczne zapytania ze strony kibiców sportu żużlowego pokazują, jak bardzo w Lublinie brakuje speedwaya w najlepszym wydaniu. Przypominamy, że Puchar Nice PLŻ to przygrywka do wielkiego sportowego święta – meczu Polska – Dania, który odbędzie się niespełna 3 tygodnie później (2.09.2016 r.)


Przypominamy, że do startu w turnieju o Puchar Nice Polskiej Ligi Żużlowej nominowanych zostało 15 najlepszych zawodników pod względem średniej biegopunktowej. – W najbliższych dniach oficjalnie powołamy zawodnika startującego z dziką kartą. Bardzo chcielibyśmy, żeby był to zawodnik związany z Lublinem. Myślę, że kibice mają już swoje typy, którego zawodnika chcieliby ponownie obejrzeć na lubelskim owalu, a my staramy się wsłuchać w te głosy – mówi Wojciech Jankowski, Marketing Manager w Nice Polska. Praktycznie przesądzone są także dwie zmiany na liście startowej. W ten sposób kibice będą mieli okazję zobaczyć kolejnych, obiecujących zawodników młodego pokolenia, Wadima Tarasenkę oraz Oskara Fajfera. – Obsada zawodów jest na tyle interesująca, że trudno wskazać faworyta. Być może niespodziankę sprawi właśnie któryś z zawodników młodego pokolenia – zastanawia się Adam Krużyński, Dyrektor Zarządzający Nice Polska.
Start do pierwszego biegu turnieju planowany jest na godzinę 16:30. 15 minut wcześniej odbędzie się prezentacja zawodników. Bilety na to atrakcyjnie zapowiadające się wydarzenie znajdują się już w przedsprzedaży na stronie eventim.pl oraz w sieci sklepów Empik, MediaMarkt oraz Saturn na terenie całej Polski. Organizatorzy, z myślą o kibicach, przygotowali niezwykle atrakcyjne ceny biletów: 25 zł bilet normalny oraz 15 zł bilet ulgowy (przysługuje młodzieży uczącej się do 26-ego roku życia, a także kobietom, emerytom i rencistom). Osoby, które zakupiły program na nieodbyte zawody II rundy cyklu Nice Cup 2016, mogą zwracać go w kasach w dniu zawodów. W ten sposób mogą zakupić bilet na Puchar Nice PLŻ 5 zł taniej. W dniu zawodów sprzedaż biletów będzie prowadzona w jednej kasie od godzin porannych. Pozostałe kasy zostaną otwarte dwie godziny przed rozpoczęciem zawodów. Warto zakupić bilet wcześniej, aby uniknąć niepotrzebnego stania w kolejkach tuż przed samym rozpoczęciem wydarzenia.
Dostępne są również pakiety, które zawierają wejściówki na dwie imprezy: Puchar Nice PLŻ oraz mecz Polska – Dania. Dostępne są one wyłącznie w przedsprzedaży internetowej w cenach: 50 zł pakiet normalny, 30 zł pakiet ulgowy. W dniu zawodów o Puchar Nice Polskiej Ligi Żużlowej w kasach będzie można także nabywać bilety na mecz Polska – Dania, ale nie będą już dostępne pakiety. W związku z tym organizatorzy gorąco zachęcają do zakupu biletów w przedsprzedaży.
www.nice.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube