Eport2000.pl Team, czyli jedyny taki przypadek w całej stawce

2016.01.26 SZKLARSKA POREBA 
 
 - ZUZEL - ZGRUPOWANIE REPREZENTACJI  POLSKI 
N/Z KRZYSZTOF BUCZKOWSKI
FOTO RAFAL RUSEK / PRESSFOCUS
Grudziądzanie lepsi w treningu punktowanym
24 marca 2016
drabik
Oni nie mogą startować na zasadzie gościa
25 marca 2016
Show all

Eport2000.pl Team, czyli jedyny taki przypadek w całej stawce

foto: Jarek Pabijan
jarek.pabijan@wp.pl
tel +48 601 83 62 58

Team złożony wyłącznie z polskich zawodników, walka o podium i odkręcanie gazu na maksa, co można zresztą zauważyć w logo drużyny – to hasła idealnie opisujące eport2000.pl Team.


– Nowa formuła jest bardzo interesująca, niespotykana wcześniej w speedwayu. Speedway Best Pairs z pewnością się rozwija, wierzymy, że spełni oczekiwania kibiców – mówi Adam Trześniowski, menadżer projektu eport2000.pl Team

Podczas inauguracyjnej rundy Speedway Best Pairs w Toruniu, w ekipie eport2000.pl Team wystartuje Piotr Protasiewicz, który na MotoArenie radzi sobie znakomicie. W ostatnim meczu ligowym, „PePe” zdobył 18 punktów w siedmiu startach! Z Protasiewiczem w parze pojedzie Grzegorz Zengota, który również jest związany z Zieloną Górą.

– eport2000.pl Team reprezentują wyłącznie krajowi zawodnicy. To jednym taki przypadek w całej stawce. Zatem, kibicując naszemu teamowi, wspieramy poniekąd polski speedway. Piotr Protasiewicz i Grzegorz Zengota są wychowankami zielonogórskiego klubu. Żużlowcy znają się od lat. Nasza firma również mieści się w Zielonej Górze, co chcemy podkreślać i z czego jesteśmy dumni. W drużynie jest chemia i wzajemne zaufanie. Wszyscy tworzymy zgrany zespół – dodaje Adam Trześniowski.

Drużyna eport2000.pl do zmagań Speedway Best Pairs przystąpi w czteroosobowym składzie. Podczas inauguracyjnej rundy w Toruniu, Jarosława Hampela zastąpi… Janusz Kołodziej. Najlepszy polski zawodnik podczas ubiegłorocznego cyklu Speedway Euro Championship będzie wspierał Piotra Protasiewicza i Grzegorza Zengotę w walce o pierwsze punkty do klasyfikacji generalnej.

– Bardzo się cieszę, że znalazłem się w drużynie eport2000.pl. To będzie kolejne ciekawe żużlowe doświadczenie. W Toruniu zawsze są dobre zawody, bo tor przygotowany jest znakomicie, więc Speedway Best Pairs będą najlepszą okazją do tego, by powalczyć o wspólny sukces – mówi Janusz Kołodziej
2 kwietnia 2016 roku – MotoArena Toruń: www.eventim.pl

foto: Jarek Pabijan jarek.pabijan@wp.pl tel +48 601 83 62 58

Strefa Niebieska:
 Bilet normalny – 30 zł 
Do każdego biletu normalnego – jeden bilet ulgowy za 1 PLN! Każdy kolejny bilet ulgowy – 10 zł
Strefa Zielona i Żółta:
 Bilet normalny – 25 zł
Do każdego biletu normalnego – jeden bilet ulgowy za 1 PLN! Każdy kolejny bilet ulgowy – 10 zł. 
Bilet ulgowy przysługuje: 
- młodzieży do 18 roku życia, studentom, emerytom, rencistom, kobietom
Strefa czerwona (Trybuna Główna):
 Bilet normalny: 80 zl
Bilet VIP: 650 zł

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube