FIM Speedway Grand Prix już na rynku

cugowski
Żużlowe Tango Cugowskiego. Moi idole: Przyjechał, zobaczył i wygrał
1 grudnia 2015
hampel-bzmarzlik4496
Pięcioosobowe składy w Drużynowym Pucharze Świata
2 grudnia 2015
Show all

FIM Speedway Grand Prix już na rynku

ward-hampel-harris5941

FIM Speedway Grand Prix 15, długo wyczekiwany, najbardziej realistyczny symulator żużla, stworzony przez Softplanet Studios na licencji BSI Speedway Limited – jest już dostępny na rynku.

Speedway to jeden z najbardziej ekscytujących sportów motorowych, z ogromną ilością kibiców na całym świecie. To sport, w którym zawodnicy biorą udział w wyścigach na absolutnie unikatowych motocyklach 500cc – o potężnej mocy i bez hamulców. Najnowsza gra koncentruje się na najbardziej prestiżowych i najważniejszych indywidualnych rozgrywkach żużlowych – cyklu Grand Prix, wyłaniającym Indywidualnego Mistrza Świata. Tytuł powstał na licencji BSI Speedway Limited, dzięki czemu w grze zobaczymy wszystkie, wiernie odwzorowane stadiony z całego świata i wszystkich zawodników z sezonu 2015 – gwiazdy takie, jak Tai Woffinden, Greg Hancock, Jarosław Hampel, czy Nicki Pedersen.

W FIM Speedway Grand Prix 15 gracze będą musieli wykazać się zręcznością i taktyką w walce o tytuł Mistrza W grze dostępne są dwa tryby jazdy: uproszczony dla początkujących oraz symulacyjny, w którym gracz ma kontrolę nad balansem ciała zawodnika na motocyklu. FIM Speedway Grand Prix 15 odwzorowuje także niuanse tego sportu decydujące o zwycięstwie, jak np. zmieniająca się nawierzchnia toru, tworząca strefy lepszej przyczepności.

W trakcie wyścigów w FIM Speedway Grand Prix 15 usłyszymy znanych i cenionych komentatorów żużla: Nigela Pearsona oraz Piotra Olkowicza. Tryb rozgrywki wieloosobowej umożliwia wyścigi online dla 2-4 graczy jednocześnie.

FIM Speedway Grand Prix 15 został stworzony przez Softplanet Studios na licencji BSI Speedway Limited i jest dostępny od 1 grudnia 2015 roku w wersji na PC, w cenie 79,90 zł.

Oficjalna strona gry: www.sgp15.com

Oficjalny fanpage: www.facebook.com/SpeedwayGamesPL

Z okazji premiery gry przygotowano trailer z narracją Nigela Pearsona – FIM SGP 15 „JESTEŚMY FANAMI ŻUŻLA!” – film można obejrzeć na kanale: https://youtu.be/m_bSa8f3n80

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube