Finał Nice Cup przełożony na wiosnę

cieslak-janowski-buczkowski-bzmarzlik-pawlicki9285
Cieślak: Myślałem, że Drabik nie poradzi sobie w PGE Ekstralidze
19 października 2015
pprzedpelski-engman8645
Przedpełski: Kość jest zrośnięta. Jedziemy po złoto
20 października 2015
Show all
LOGO_NICE_RGB

Ze względu na niekorzystne prognozy pogody finałowe zawody Nice Cup w Rybniku, które jednocześnie miały stanowić IV Memoriał Władysława Pietrzaka, zostały przełożone ostatecznie na początek sezonu 2016.

W minioną niedzielę podjęto próbę rozegrania zawodów, ale po upadku Kamila Nowackiego na próbie toru, sędzia zawodów Marek Wojaczek podjął decyzję o ich odwołaniu z powodu trudnych warunków torowych.
Pierwotnie planowano przełożyć zawody na niedzielę, jednak nie było żadnej gwarancji poprawy warunków torowych w obliczu zapowiadanych nocnych opadów. Mimo słonecznej aury zarówno w niedzielę, jak i w poniedziałek, prognozy pogody na kolejne dni nie dają gwarancji rozegrania zawodów. W związku z tym organizatorzy podjęli decyzję o przełożeniu turnieju na początek przyszłego sezonu.
Do startu w zawodach będą uprawnieni wszyscy zawodnicy, którzy w niedzielę byli gotowi do rywalizacji. W związku z tym w powtórce zabraknie Aureliusza Bielińskiego oraz Przemysława Portasa, których zastąpili odpowiednio Michał Schmidt i Adrian Bialk.
Nagroda w dalszym ciągu pozostaje bez zmian – zwycięzca cyklu otrzyma stypendium na sezon 2016 od firmy Nice. Decyzja o konkretnym terminie rozegrania zawodów zostanie podjęta w marcu.

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube