Gollob. Testament Diabła. Od 27 marca w sprzedaży!

lublin
Prezes KMŻ Lublin: Mamy dług honorowy. Chcemy go spłacić
10 marca 2015
daugavpils
Lokomotiv przygotowuje się do sezonu
12 marca 2015
Show all

Gollob. Testament Diabła. Od 27 marca w sprzedaży!

GOLLOB_cover_male

- Książka o Gollobie jest momentami tak mroczna jak jej okładka. Czytając ją czujemy zabójcze, chłodne spojrzenie żużlowca na sobie – przekonuje Michał Pol, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego.

- Ukazały się już różne książki o Gollobie, ale ta jest pierwsza, której jest współautorem. Tomek opowiada o nieznanych dotąd faktach ze swojego życia, snuje barwne anegdoty i zdradza tajemnice swojego żużlowego warsztatu. To jest bardzo często taki Gollob jakiego nie znacie – dodaje Pol.

- Jeżdżąc na żużlu zaglądasz śmierci w oczy. Zanim rozpocząłem walkę o tytuł mistrza świata to napisałem testament. Czułem, że mam szansę na złoto, ale wiedziałem też, że będę musiał czasami włożyć głowę tam, gdzie inni baliby się wstawić nogę. Byłem zdecydowany wszystko postawić na jedną kartę, żeby spełnić swoje marzenie z dzieciństwa. Przed walką na śmierć i życie musiałem jednak jakoś zabezpieczyć swoich najbliższych – pisze Tomasz Gollob w swojej biografii, choć chyba bardziej odpowiednie byłoby stwierdzenie, że ta książka jest pomieszaniem gatunków.

PODSTAWOWE INFORMACJE O KSIĄŻCE

GOLLOB

Testament Diabła

44 Historie z życia mistrza

Autorzy: Tomasz Gollob, Dariusz Ostafiński

Wstęp napisał Zbigniew Boniek

Książka ma 300 stron

Znajdziecie w niej również wkładkę z 99 zdjęciami Jarosława Pabijana.

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube