Co dalej z Grand Prix w Warszawie

unnamed(1)
Dziką kartę na na Grand Prix w Warszawie poznamy w studiu LOTTO
24 marca 2017
pzm
Podajemy nazwy klubów 1. i 2. ligi żużlowej
26 marca 2017
Show all

Co dalej z Grand Prix w Warszawie

LTR LOTTO FIM Warsaw SGP (03)

W tym roku kibice na PGE Narodowym po raz trzeci zobaczą zmagania najlepszych żużlowców na świecie. Co dalej. Czy będzie kolejna umowa PZM z BSI na organizację Grand Prix w Warszawie?

Prezes PZM Andrzej Witkowski przyznał, że 28 kwietnia wybiera się do Krsko, żeby rozmawiać z Torbenem Olsenem z BSI o nowej umowie na organizację Grand Prix na PGE Narodowym. – Jako związek jesteśmy zainteresowani dalszą współpracą z BSI – przyznał Witkowski. – Chcę, żeby żużel na PGE Narodowym był na kolejne trzy lata. Również w rozmowach z LOTTO wyraziłem chęć współpracy w kolejnych latach, o ile dojdzie do podpisania umowy.

Zdaniem szefa związku Grand Prix w Warszawie można już zacząć powoli traktować, jako ważne wydarzenie towarzyskie. – W tym roku zaprosiliśmy te same gwiazdy, co przed rokiem plus Dorotę Kędzierzawską, która robi film o żużlu. Liczę na to, że przyjedzie ona na tą ważną imprezę. Mam też nadzieję, że Paweł Fajdek czy siostry Radwańskie, ale nie tylko, też znajdą czas, by się pojawić na turnieju. Wtedy będzie można mówić, że żużel staje się dyscypliną popularną – kończy Witkowski.

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube