Jakim wynikiem zakończy się mecz ROW – Ostrovia? Rybnicki typer. Zapytali znanych i lubianych

PGG ROW Rybnik
PGG ROW: W czasie finału będą zbierali pieniądze na protezę dla Mateusza
14 września 2019
TŻ Ostrovia
TŻ Ostrovia: Wiara czyni cuda, a historia lubi się powtarzać. W niedzielę finałowy rewanż w Rybniku (zapowiedź)
14 września 2019
Show all

Jakim wynikiem zakończy się mecz ROW – Ostrovia? Rybnicki typer. Zapytali znanych i lubianych

PGG ROW Rybnik

Przed półfinałowym starciem z Unią Tarnów wielu znawców żużla skazywało ekipę PGG ROW Rybnik na pożarcie. Ci sami ludzie, jeszcze przed rozpoczęciem tegorocznych rozgrywek wskazywało naszego niedzielnego rywala – ekipę Ostrovii jako murowanego kandydata do spadku do II ligi. I jedna i druga drużyna pokazała jak bardzo mylące potrafią być opinie dziennikarzy, znawców tematu. Ale nie od dziś wiadomo, że każdy ma prawo do swojej opinii.


My też postanowiliśmy – przed tym najważniejszym meczem tegorocznego sezonu – oddać głos kilku zagorzałym i wiernym kibicom PGG ROW Rybnik. Jaki wynik niedzielnej potyczki przewidujecie? I czy któryś z zawodników czymś się wyróżni, czy będzie jakaś akcja, którą zapamiętamy na lata… Te pytania zadaliśmy kilku znanym w regionie osobom. I co? Zapanowała jednomyślność, bo wszyscy nasi rozmówcy wróżą wysoką wygraną PGG ROW Rybnik.

Antonii Skupień, który w ubiegłym roku prowadził ekipę PGG ROW Rybnik przewiduje, że w rewanżu nasi rywale, czyli ekipa Ostrovi zdobędzie przy Gliwickiej 72 dokładnie 35 punktów. – Mecz wygra ROW 55:35. Kto nas zaskoczy? Myślę, że o komplet otrze się Mateusz Szczepaniak, bo on ma coś do udowodnienia – mówi były szkoleniowiec Rekinów. Na podobny rezultat stawia podinspektor  Aleksandra Nowara, rzeczniczka prasowa Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach, która stara się nie opuszczać żadnego z meczu Rekinów. Pani Ola obstawia wynik 54:36. – Kapitan z pewnością zrobi komplet na swoim torze, a Troy i Sergiej nie będą mu ustępować. Emocje są ogromne, ale nie obawiam się o rezultat – mówi nam policjantka.

Adam Drewniok, doskonale znany wszystkim fanom zielono-czarnych muzyk grupy Carrantuohill pozwolił w swoich typach zdobyć naszym niedzielnym gościom jedno oczko więcej niż rzeczniczka policji. – 53:37 – to mój typ. A co się będzie działo na torze? Obstawiam, że w Siergiej tym razem nie pojedzie „po płocie”, ale w jednym z pierwszych jego wyścigów na łuku postawi mu motocykl, co tak „zdopinguje” naszego zawodnika, że od tego momentu do końca spotkania nie przegra ani jednego wyścigu – śmieje się muzyk. Na wynik 50:40 – oczywiście dla PGG ROW – postawiło dwóch naszych rozmówców. To Bartosz Demczuk z Kabaretu Młodych Panów oraz znawca żużla, dziennikarz, autor wielu publikacji Stefan Smołka. – W skrócie będzie tak: 15 punktów Kacpra, kilkanaście Troya, jak zwykle brawurowo jazda Siergieja i Mateusza oraz dobra jazda juniorów. To da nam wyczekiwany awans!!! – podkreśla kabareciarz. Innego zdania jest pan Stefan, choć wynik obstawił taki sam. – Moim zdaniem żaden z zawodników nie będzie miał kompletu, a o wygranej przesądzi postawa i zdobycz punktowa rybnickich juniorów – twierdzi Stefan Smołka.

Kto z nich ma rację? Przekonamy się już w niedzielę.

Źródło: www.row.rybnik.com.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube