Jeszcze jedno wzmocnienie ROW-u. Nick Morris dołączył do stada Rekinów

Wybrzeże Gdańsk
Poznajcie podprowadzające Wybrzeża. Pani pedagog pod taśmą
23 lutego 2019
Polonia Bydgoszcz
Poloniści na zgrupowaniu w Wieńcu Zdroju
24 lutego 2019
Show all

Jeszcze jedno wzmocnienie ROW-u. Nick Morris dołączył do stada Rekinów

ROW Rybnik Nick Morris

W sobotnie popołudnie z drużyną ROW-u Rybnik zdecydował się związać na najbliższy sezon jeszcze jedne młody, perspektywiczny zawodnik. Dziś parafkę pod kontraktem złożył Nick Morris.

– Poszukiwaliśmy jeszcze dodatkowego wzmocnienia naszej formacji seniorskiej  i stąd decyzja o zakontraktowanie Nicka. To ambitny zawodnik, który doskonale wie o co ROW pojedzie w tym sezonie i jest zdeterminowany, żeby nam w walce o awans pomóc – mówi Krzysztof Mrozek, prezes KS ROW Rybnik.

Nick Morris, a więc jeden bardziej perspektywicznych Australijczyków był trzecim zawodnikiem Stali w sezonie 2018 i walnie przyczynił się do wygrania 2. Ligi Żużlowej i awansu do Nice 1. LŻ.  Po tym jak ekipa Stali nie dostała licencji na starty, poszukiwał nowego klubu w Polsce. Rozmowy z działaczami z Rybnika przebiegały dość sprawnie i dlatego już dziś możemy Państwa poinformować, że do naszego stada dołączył nowy Rekin.

Nick Morris Nick Morris urodził się 7 czerwca 1994 roku w stolicy Australii – Canberze.  Ten chłopak dość szybko zwrócił na siebie uwagę, stąd już jako 16-latek przeniósł się do Wielkiej Brytanii. Pierwszy kontrakt podpisał w 2010 roku z Buxton Hitmen, drużyną występującą w National League (trzeci szczebel rozgrywek). Później wiązał się też z Glasgow Tigers, Coventry Bees, Swindon Robins. W Polsce reprezentował barwy Sparty Wrocław oraz Stali Rzeszów.

Źródło: www.row.rybnik.com.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube