Kolejne terminy przedsezonowych sprawdzianów Wybrzeża

Sports Manager
Zabawa w menedżera klubu niegroźnie uzależnia
9 stycznia 2018
Tomasz Dryła
Ruszają spotkania biznesowe Startu
10 stycznia 2018
Show all

Kolejne terminy przedsezonowych sprawdzianów Wybrzeża

Wybrzeże Gdańsk

Wiosenne plany Zdunek Wybrzeże Gdańsk nabierają coraz bardziej konkretnych kształtów. Do zaplanowanych wcześniej pojedynków doszły dwa kolejne. W ostatnim tygodniu przed ligową inauguracją gdańszczanie zmierzą się z forBET Włókniarzem Częstochowa.

Spora dawka ścigania czeka gdańskich zawodników w pierwszym tygodniu kwietnia. We wtorek (3. kwietnia) i czwartek (5. kwietnia) formę podopiecznych Lecha Kędziory sprawdzi forBET Włókniarz Częstochowa, natomiast w środę (4. kwietnia) na torze w Gdańsku dojdzie do pojedynku z Lokomotivem Daugavpils.

Z terminarza przedsezonowych sparingów usunięty został wstępnie planowany wyjazd do Gorzowa 25. marca. Oczywiście rzeczywisty plan sparingów i treningów zależał będzie finalnie od warunków atmosferycznych oraz imprez indywidualnych, które pojawią się w kalendarzu sportu żużlowego w Polsce. W tym momencie  plany gdańszczan prezentują się następująco:

17.03 /Trening/ Zdunek Wybrzeże Gdańsk – MRGARDEN GKM Grudziądz
18.03 /Trening/ MRGARDEN GKM Grudziądz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
24.03 /Zawody towarzyskie/ Zenon Plech Zaprasza /Gdańsk/
03.04 /Trening/ forBET Włókniarz Częstochowa – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
04.04 /Trening/ Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils
05.04 /Trening/ Zdunek Wybrzeże Gdańsk – forBET Włókniarz Częstochowa

Przypominamy, iż posiadacze karnetów na sezon 2018 na wszystkie treningi punktowane organizowane przez gdański klub wchodzą bezpłatnie. W związku z tym serdecznie zapraszamy do nabywania karnetów, od poniedziałku do piątku w siedzibie klubu w godzinach 9.30 – 16.30 oraz poprzez stronę internetową: bilety.wybrzezegdansk.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube