ZGRUPOWANIE REPREZENTACJI  POLSKI
Maciej Janowski wygrał Plebiscyt Tygodnika Żużlowego
31 stycznia 2016
cugowski
Tango Cugowskiego: Połamani nie powinni wsiadać na motocykl
1 lutego 2016
Show all

Koza i Jakobsen w KSM Krosno

Koza

Ernest Koza i Nikolai Busk Jakobsen zawodnikami KSM Krosno. Dla wychowanka tarnowskiej Unii będzie to pierwszy sezon w gronie seniorów.

W minionych rozgrywkach PGE Ekstraligi 21-letni Koza wystartował w 18 meczach Jaskółek. Przez ostatnie lata był podstawowym jeźdźcem małopolskiej drużyny. Kibicom z pewnością w pamięci zapadł mecz z KS Toruń, w którym Koza zapisał na swoim koncie dwanaście punktów i bonus. – Ernest to młody zawodnik. Dobrze radzi sobie na torze w Krośnie. Liczymy, że pierwszy rok w gronie seniorów będzie dla niego udany. Myślę, że skład, który skompletowaliśmy dostarczy kibicom wielu pozytywnych emocji – mówi Janusz Steliga, prezes KSM Krosno.
Jeśli idzie o Duńczyka Jakobsena to w polskiej lidze zadebiutował on w 2012 roku w barwach KSM Krosno. Po odejściu z krośnieńskiego klubu reprezentował zespoły z Piły, Krakowa i Wrocławia. Przez kilka lat był uczestnikiem finałów indywidualnych mistrzostw świata juniorów. W ubiegłym roku zdobył srebrny medal indywidualnych mistrzostw Europy juniorów. Teraz zdecydował się na powrót do drużyny Wilków.
Źródło: www.ksmkrosno.pl

 

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube