sklady_Dania
Nicki Pedersen wraca do składu Danii!
25 sierpnia 2016
bzmarzlik3461
KONKURS Odpowiedz na pytanie, wygraj płytę z hitami Budki Suflera
25 sierpnia 2016
Show all
02.07.2016 KRAKOW UL. OLDMOGILE, ZUZEL (SPEEDWAY), MECZ O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA POLSKA - ROSJA
NZ EMIL SAJFUTDINOW NA MECIE XV BIEGU, ZA NIM PIOTR PROTASIEWICZ
FOTO PAWEL WILCZYNSKI/CYFRASPORT

9 października w Zielonej Górze swój ostatni test-mecz w sezonie odjedzie Żużlowa Reprezentacja Polski. Na konferencji prasowej podane zostały szczegóły owego spotkania. Podopieczni Marka Cieślaka zmierzą się z ekipą Reszty Świata. Będzie to więc rewanż za minimalną porażkę na PGE Narodowym.


– Cieszymy się, że w końcu trafiliśmy do Zielonej Góry. Mecz, który odbędzie się 9 października będzie obfitował w wiele niespodzianek. Pierwszą jest to, że będzie to rewanż za przegrany mecz na PGE Narodowym, gdzie ulegliśmy 44:46. Drugą, jest specjalna aplikacja, która umieszczona jest na profilu Żużlowej Reprezentacji Polski oraz ekantor.pl Falubazu Zielona Góra. Za jej pomocą kibice mogą wybierać skład Reprezentacji Reszty Świata z dostępnych w aplikacji nazwisk. – zaczął Karol Lejman, Prezes One Sport.
Warto podkreślić, że osoba, która najciekawiej uzasadni swój wybór, zostanie asystentem menadżera Reszty Świata. A będzie nim…
– Andrzej Huszcza, legenda zielonogórskiego klubu. To właśnie Pan Andrzej będzie sprawował pieczę nad rywalem Polaków – dodał Karol Lejman.
– Po wielu latach Żużlowa Kadra Polski wraca do Zielonej Góry. To nas bardzo cieszy, zwłaszcza, że będzie to świetna okazja na świętowanie 70-lecia sportu żużlowego w Zielonej Górze. Razem z One Sport szykujemy wiele niespodzianek dla wszystkich fanów, ale o tym będziemy informować na bieżąco. – powiedział Kamil Kawicki, ekantor.pl Falubaz Zielona Góra.
– Liczę, że złotą drużynę przyjdzie dopingować komplet widzów. – dodał Marek Cieślak, trener kadry Polski. – Obiecuję, że skład będzie najmocniejszy z możliwych. Będziemy chcieli wziąć rewanż za mecz w Warszawie, gdzie i tak jadąc juniorami osiągnęliśmy dobry wynik.
– To dla mnie zaszczyt, że będę mógł poprowadzić drużynę Reszty Świata. Co prawda nie jestem doświadczony w tego typu rzeczach, ale liczę na to, że być może Marek Cieślak coś mi podpowie. Generalnie jestem Polakiem i nie chcę, żeby Polska przegrywała, ale 9 października będę chciał jak najlepiej poprowadzić swoją drużynę. – dodał menadżer Reszty Świata, Andrzej Huszcza.
Na koniec Piotr Protasiewicz oraz Patryk Dudek wyrazili nadzieję, że w październiku na stadionie w Zielonej Górze będzie komplet kibiców, a Polska wygra z Resztą Świata.

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube