Lista startowa III Memoriału K.Rempały pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa

TŻ Ostrovia
Oświadczenie Zarządu TŻ Ostrovia S.A.
17 września 2019
Polonia Piła
Polonia Piła: Walne zebranie członków stowarzyszenia
17 września 2019
Show all

Lista startowa III Memoriału K.Rempały pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa

Unia Tarnów

W sobotę 28 września o 14:30 na torze w Tarnowie odbędzie się III Memoriał Krystiana Rempały nad którym honorowy patronat objął Prezydent Miasta Tarnowa. Sponsorem Memoriału jest Miasto Tarnów.

Zawody zostaną rozegrane jako turniej parowy składający się z 15 biegów oraz dodatkowego biegu finałowego indywidualnego w którym wystąpi czwórka najlepszych zawodników. Sponsorem wyścigu finałowego jest firma DEKER pana Józefa Guzego. Ponadto na torze w Mościcach rozegrany zostanie mini-turniej składający się z 5 biegów zawodników startujących na silnikach 250ccm. Tarnowscy Kibice na torze zobaczą m.in. dwóch utalentowanych wychowanków UKS Jaskółki Tarnów – Piotra Świercza i Patryka Natera.

W I Memoriale Krystiana Rempały triumfował Jakub Jamróg przed Arturem Czają i Bartoszem Smektałą. Z kolei przed rokiem zwyciężył duet Bartosz Smektała – Sebastian Niedźwiedź, a w dodatkowym biegu indywidualnym najlepszy okazał się Dominik Kubera.

Ciekawie przedstawia się lista startowa zawodów na której znaleźli się m.in. Janusz Kołodziej, Jakub Jamróg, Krystian Pieszczek, Daniel Kaczmarek, Patryk Rolnicki, czy Ernest Koza. W turnieju par wystąpią drużyny: GIPSMAN TEAM, S-SERWIS TEAM, ARKAN TEAM, WES-BUD TEAM, CARINET TEAM oraz STASIAK TEAM.

GIPSMAN TEAM
1. Janusz Kołodziej
2. Patryk Zieliński

S-SERWIS TEAM
3. Ernest Koza
4. Przemysław Konieczny

ARKAN TEAM
5. Krystian Pieszczek
6. Patryk Rolnicki

WES-BUD TEAM
7. Jakub Jamróg
8. Dawid Rempała

CARINET TEAM
9. Daniel Kaczmarek
10. Marko Levishin

STASIAK TEAM
11. Sebastian Niedźwiedź
12. Michał Gruchalski

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube