Marek Mróz dołączył do drużyny ROW-u

Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku
23 grudnia 2018
fundacjapzm
Z pomocą dla byłych zawodników
26 grudnia 2018
Show all

Marek Mróz dołączył do drużyny ROW-u

ROW Rybnik Marek Mróz

Marek Mróz, były doświadczony żużlowiec dołączył do ekipy ROW-u Rybnik. W przyszłym sezonie będzie on pełnił rolę kierownika rybnickiej drużyny. – Z Markiem zawsze dobrze mi się współpracowało. To człowiek na którego zawsze można liczyć, który nie daje sobie w kaszę dmuchać i potrafi dogadać się z sędziami czy komisarzami – mówi Piotr Żyto.

Za transferem Mroza do Rybnika stoi właśnie trener Zyto. – Znamy się z toru bo w latach 80-tych występowaliśmy w jednej drużynie. Spotkaliśmy się potem w Szwecji, a w minionym sezonie pracowaliśmy też razem w Kolejarzu Opole. Potrafimy się dogadać, dobrze nam się razem pracuje – mówi Marek Mróz.

Marek Mróz na ligowych torach spędził wiele lat.  Licencję żużlową zdał w 1987 roku w barwach Kolejarza Opole, z którym był związany do 1995 roku. Następnie w latach 1996–1997 reprezentował Wybrzeże Gdańsk. Po dwóch latach powrócił do macierzystego klubu, w którym startował do 2000 roku. Następnie przez dwa lata reprezentował KSŻ Krosno, w 2003 roku – Kolejarz Rawicz, w latach 2004–2005 – TŻ Łódź, w 2006 roku – Polonię Piła. W 2008 roku doznał poważnej kontuzji, w wyniku której zakończył karierę sportową. W ubiegłym roku w Opolu też pracował jako kierownik drużyny.

Źródło: www.row.rybnik.com.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube