Mecz Północ vs Południe z wsparciem dla Fundacji PZMot

OK Kolejarz Opole
OK Kolejarz: Składy awizowanie na sparing z Orłem Łódź
21 marca 2019
Wybrzeże Gdańsk
Wybrzeże: Awizowane składy na treningi punktowane
22 marca 2019
Show all

Mecz Północ vs Południe z wsparciem dla Fundacji PZMot

fundacjapzm

Wspólnej inicjatywie Fundacji Polskiego Związku Motorowego i współorganizatorowi niedzielnego meczu Północ-Południe w Łodzi, marce SpeedwayEvents.pl, przyświeca szczytny cel – pomoc poszkodowanym żużlowcom.

Niezaprzeczalne piękno żużla leży w jego widowiskowości jak i przypływie adrenaliny, co dotyczy tak zawodników jak i kibiców. Niestety, ci pierwsi, uprawiając tę dyscyplinę, podejmują ryzyko uszczerbku na zdrowiu, płacąc czasami za to bardzo wysoką cenę. To im między innymi niesie swoją pomoc Fundacja PZMot.

– Postanowiliśmy przekazać na rzecz Fundacji część przychodów z biletów na niedzielne widowisko w Łodzi. To nasze wspólne stanowisko wraz z prezesem Fundacji PZM, Panem Cezarym Droszczem oraz Piotrem Szymańskim z GKSŻ. Tym samym podjęliśmy najlepszą z możliwych decyzji. W środowisku żużlowym jest wielu zawodników, którzy potrzebują pomocy, a sport musi integrować nie tylko w chwilach radości, ale i wtedy, gdy są mniej przyjemne momenty w postaci kontuzji czy trwałej utraty zdrowia przez żużlowców– podkreślił Maciej Polny, prezes firmy KFSport, właściciela marki SpeedwayEvents.pl.

 

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube