Medale, plastrony, a nawet… kawa kibica na licytacjach!

- ZUZEL - ZGRUPOWANIE REPREZENTACJI  POLSKI
Finał IMP już w niedzielę. Tytułu broni Piotr Pawlicki
10 lipca 2019
Wanda Kraków
2.LŻ: Mecz w Krakowie po raz kolejny został przełożony
12 lipca 2019
Show all

Medale, plastrony, a nawet… kawa kibica na licytacjach!

Nice 1.LŻ gala

Co roku kluby Nice 1 Ligi Żużlowej, za pośrednictwem sponsora tytularnego ligi, organizują licytacje ciekawych gadżetów, które pokazują jak mocno w ostatnim czasie rozwinęły się marketingowo. W tym roku również nie brakuje ciekawych propozycji dla fanów sportu żużlowego.

przeznaczonyminamy, że w marcu w Nadarzynie odbyła się wielka gala, w trakcie której zawodnikiem 5-lecia ligi został Norbert Kościuch. Wyprzedził on minimalnie Hansa Andersena oraz Maksima Bogdanovsa.

Wszystkie pozycje można znaleźć pod tym linkiem: https://allegro.pl/uzytkownik/wts_warszawa. Potrwają one do piątku. Największą inwencją po raz kolejny wykazali się marketingowcy Orła Łódź. W ubiegłym roku na aukcje przekazali oni płytę CD z hymnem klubowym w wersji karaoke. W tym roku najciekawiej prezentuje się… oryginalna paczka kawy ziarnistej kibica Orła Łódź.

Na przestrzeni ostatnich 5-ciu lat w trakcie corocznych licytacji drużyny Nice 1 Ligi Żużlowej zebrały łącznie blisko 35 tys. zł. Środki przeznaczono na pomoc w rehabilitacji Witalija Biełousowa, Adriana Woźniaka oraz Tomasza Golloba.

 

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube