Mikkel Bech i Kacper Gomólski zostają w Zdunek Wybrzeżu

Krzysztof Jabłoński
Gwiazdy w sobotnim turnieju Krzysztofa Jabłońskiego!
23 września 2019
Orzeł Łódź
Baraż o Nice 1.LŻ: Orzeł – PSŻ Poznań
23 września 2019
Show all

Mikkel Bech i Kacper Gomólski zostają w Zdunek Wybrzeżu

Wybrzeże Gdańsk

Kapitan Zdunek Wybrzeże Gdańsk zostaje na kolejny sezon. Podobnie jak rok temu decyzję o pozostaniu w Gdańsku Mikkel ogłosił podczas Memoriału Henryka Żyto. Drugim zawodnikiem, który zadeklarował, że nie zmienia barw klubowych jest Kacper Gomólski.

Mikkel Bech barwy Zdunek Wybrzeże Gdańsk zasilił przed fazą play-off sezonu 2017. Zawodnik, który dość niespodziewanie podpisał kontrakt z gdańskim klubem szybko stał się jednym z ulubieńców publiczności. Żywiołowy, waleczny na torze, zawsze uśmiechnięty, takiego Mikkela pokochali fani Wybrzeża. Nie było w tym nic dziwnego, że przed sezonem 2018 Duńczyk ponownie związał się z naszym klubem. W połowie sezon został kapitanem drużyny. Taką samą rolę pełnił w sezonie 2019, który nie do końca poszedł po jego myśli, jednak ostatecznie Duńczyk rozgrywki zakończył ze średnią biegową w wysokości niespełna dwóch punktów na bieg. Dziś podczas II Memoriału Henryka Żyto kapitan drużyny ogłosił, że zostaje w Gdańsku na sezon 2020.

Drugim zawodnikiem, który na pewno będzie jeździł w naszym klubem w nadchodzącym sezonie będzie Kacper Gomólski. Sezon 2020 będzie trzecim w czerwono-biało-niebieskich barwach w wykonaniu wychowanka Startu Gniezno. Ostatni rok nie był udany dla Kacpra, jednak zawodnik postanowił zostać w Gdańsku i udowodnić, że stać go na lepszą jazdę. My również na to liczymy!

Źródło: www.wybrzezegdansk.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube