Mikkel Bech: Każdy z nas przyszedł tu z jasnym celem i wszyscy chcemy go zrealizować

ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz
2.LŻ: ZOOleszcz Polonia gromi Wilki i umacnia się na pierwszym miejscu
9 czerwca 2019
PGG ROW Rybnik
Wygrana PGG ROW-u ma słodko-gorzki smak. Rybnicki magazyn po starciu z Wybrzeżem
11 czerwca 2019
Show all

Mikkel Bech: Każdy z nas przyszedł tu z jasnym celem i wszyscy chcemy go zrealizować

Wybrzeże Gdańsk Mikkel Bech

Nie takiego wyniku w starciu z PGG ROW-em Rybnik spodziewali się zarówno kibice jak i zawodnicy Zdunek Wybrzeża. Mimo osłabienia brakiem kontuzjowanego na początku zawodów Sergieja Łogaczowa goście wygrali 50:40. Szanse Zdunek Wybrzeża na play-off wciąż maleją, choć kapitan drużyny wciąż wierzy w awans do finałowej czwórki.

Na tle niedzielnego rywala Wybrzeże wypadło niezwykle blado, goście lepiej wychodzili spod taśmy i byli szybsi na trasie. Gdańscy zawodnicy mimo chęci nie potrafili dotrzymać tępa rozpędzonym rybniczanom – Brakowało nam dziś prędkości, nie mogliśmy jej odszukać w naszych motocyklach. Trzeba popracować nad sprzętem bo tak być po prostu nie może – stwierdził Mikkel Bech.

Wielu ekspertów zastanawiało się nad przyczyną tak słabej postawy gdańszczan, jedni za przyczynę uważali tor, drudzy pogodę, jednak Bech ma zupełnie inne zdanie na ten temat – Problem leży w nas, póki co nie potrafię powiedzieć co się stało. Musimy z chłopakami o tym porozmawiać i może wspólnie dojdziemy do tego co było przyczyną naszej słabej postawy w tym meczu – dodał.

Wybrzeże przegrało a szanse na play-off zmalały właściwie do zera. Teraz aby znaleźć się w czołowej czwórce gdańszczanie muszą wygrać wszystkie swoje mecze i liczyć na potknięcia rywali. – Oczywiście, że dalej wierzę w nasze szanse, jest to moja praca i zawsze chcę wygrywać, więc mimo wszystko liczę, że uda nam się awansować. Każdy z nas przyszedł tu z jasnym celem i wszyscy chcemy go zrealizować, na pewno się nie poddamy – uważa duński kapitan Wybrzeża.

Całość na www.wybrzezegdansk.pl

 

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube