Moc żużlowych atrakcji w Gdyni przy okazji premiery gry Speedway Manager!

12278273_10207218678098178_138321920_n
SEC Güstrow. Bilety już w sprzedaży
8 grudnia 2015
ward
Agnieszka Radwańska pomaga Darcy’emu Wardowi
8 grudnia 2015
Show all

Moc żużlowych atrakcji w Gdyni przy okazji premiery gry Speedway Manager!

ggf
Już w ten weekend odbędzie się długo oczekiwana oficjalna premiera gry Speedway Manager podczas Pomorskiego Festiwalu Gier Komputerowych i Nowych Technologii w Gdyni.

Gdynia Gamie Festival to pierwsze tego typu wydarzenie w północnej części naszego kraju. Festiwal będzie zgrywalizowany. Oznacza to, że gdy tylko pobierzemy aplikację na swój smartfon lub tablet, natychmiast wejdziemy do gry. Odwiedzanie kolejnych stoisk będzie powodowało aktywację nowych zadań, dzięki którym uczestnicy zdobędą doświadczenie oraz atrakcyjne nagrody.
Na stoisku Speedway Manager wcielisz się w menedżera własnej drużyny żużlowej i rozegrasz wirtualny mecz z Dominikiem Kossakowskim, młodzieżowcem Wybrzeża Gdańsk, Erykiem Jóźwiakiem, mechanikiem Patricka Haaugarda, Maciejem Fludzińskim, znanym tatuażystą żużlowców, Maciejem Polnym, byłym prezesem Wybrzeża Gdańsk i członkiem GKSŻ, Jarosławem Olszewskim, legendą klubu z Gdańska, Marcelem Szymko, byłym zawodnikiem Wybrzeża Gdańsk i Polonii Piła, Arkadiuszem Buczyńskim, również byłym zawodnikiem klubu znad morza czy Tomaszem Rosochackim, znanym dziennikarzem żużlowym z Trójmiasta.
To nie koniec atrakcji, gdyż wraz z ekipą Speedway Managera na festiwalu zaprezentują się dwa kluby żużlowe, GKM Grudziądz z Mateuszem Rujnerem oraz Mateuszem Danielewiczem (sobota i niedziela) oraz KŻ Victoria Piła z Kacprem Grzegorczykiem (piątek i sobota). Niestety, zaproszenia do wspólnej promocji nie przyjęło Wybrzeże Gdańsk.

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube