Nicki Pedersen wraca do składu Danii!

2016.01.26 SZKLARSKA POREBA 
 
 - ZUZEL - ZGRUPOWANIE REPREZENTACJI  POLSKI 
N/Z PIOTR PROTASIEWICZ
FOTO RAFAL RUSEK / PRESSFOCUS
Zielona Góra na zakończenie sezonu. 9 października mecz Polska – Reszta Świata
24 sierpnia 2016
02.07.2016 KRAKOW UL. OLDMOGILE, ZUZEL (SPEEDWAY), MECZ O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA POLSKA - ROSJA
NZ EMIL SAJFUTDINOW NA MECIE XV BIEGU, ZA NIM PIOTR PROTASIEWICZ
FOTO PAWEL WILCZYNSKI/CYFRASPORT
Liczymy na komplet kibiców!
25 sierpnia 2016
Show all

Nicki Pedersen wraca do składu Danii!

sklady_Dania

Dania gra o pełną pulę. Tak w skrócie można podsumować skład ekipy z kraju Hamleta, która już 2 września zmierzy się w Lublinie z Żużlową Reprezentacją Polski. W składzie podopiecznych legendarnego Hansa Nielsena znalazł się między innymi Nicki Pedersen, którego kibice nie oglądali podczas Drużynowego Pucharu Świata.


– Mecz z Polską to bardzo prestiżowe starcie. To, że nie zdobyliśmy medalu w tegorocznym Pucharze Świata, nie oznacza, że jedziemy do Lublina przegrać. Wręcz przeciwnie, będziemy chcieli udowodnić, że jesteśmy lepsi. – zapowiada trener Danii, Hans Nielsen.
Trener czterokrotnych drużynowych mistrzów świata ustawił pary tak, aby w każdej znalazł się jeden młody i jeden doświadczony zawodnik. To z pewnością ma procentować w przyszłości, gdy przyjdzie rywalizować o największe laury.
W składzie Duńczyków znalazły się same znakomitości, z trzykrotnym indywidualnym mistrzem świata, Nickim Pedersenem na czele. W parze z „Powerem” wystartuje 24-letni Michael Jepsen Jensen. Drugą parę stanowi Bjarne Pedersen oraz startujący na co dzień w Speedway Euro Championship, Anders Thomsen. Oprócz nich w Lublinie wystartuje czwarty obecnie w cyklu SEC, Leon Madsen oraz zawsze groźny, Peter Kildemand.
– Ten skład gwarantuje walkę o każdy punkt. Młodość, która przeplata się z doświadczeniem sprawia, że kibice w moim kochanym Lublinie zobaczą fenomenalną walkę. – zakończył „Profesor z Oxfordu”, Hans Nielsen.

Oficjalne składy na mecz Polska – Dania:
Dania:
Michael Jepsen Jensen
Nicki Pedersen
Bjarne Pedersen
Anders Thomsen
Leon Madsen
Peter Kildemand

Polska:
9. Piotr Protasiewicz

10. Grzegorz Zengota

11. Maciej Janowski

12. Przemysław Pawlicki

13. Bartosz Zmarzlik

14. Janusz Kołodziej
Ceny biletów na mecz Polska – Dania:
Normalny: 40 zł
Ulgowy: 25 zł
Bilety można kupować za pośrednictwem serwisu www.eventim.pl, w salonach Empik, sklepach Media Markt i Saturn. Bilet ulgowy przysługuje: kobietom, dzieciom i młodzieży uczącej się do 26 roku życia, emerytom oraz rencistom.

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube