Niespodzianki dla kibiców przy okazji finału Nice Cup

terlecki
Andrzej Terlecki nie żyje
14 października 2015
grafika-glowna-RGB
19 października rusza sprzedaż biletów na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland
15 października 2015
Show all

Niespodzianki dla kibiców przy okazji finału Nice Cup

LOGO_NICE_RGB

Już w najbliższą sobotę odbędzie się finał tegorocznego cyklu Nice Cup, który jednocześnie będzie IV Memoriałem Władysława Pietrzaka.

Poznaliśmy listę startową tych zawodów. Ze względu na fakt, że będzie to ostatni turniej w tym roku na rybnickim owalu, klub przygotował dla kibiców szereg niespodzianek.
W zawodach wezmą udział zawodnicy, którzy okazali się najlepsi w dwóch grupach eliminacyjnych. Dodatkowo przyznane zostały dwie dzikie karty, które otrzymali Michał Gruchalski z Włókniarza Częstochowa oraz Rafał Karczmarz ze Stali Gorzów Wielkopolski. Początek zawodów o 16:00. Zawodnicy będą rywalizowali w formule znanej z cyklu Indywidualnych Mistrzostw Europy. Zwycięzca turnieju otrzyma stypendium od firmy Nice na przyszły sezon. Sędzią zawodów będzie Marek Wojaczek. Zawody będą miały charakter memoriału Władysława Pietrzaka – człowieka, który uznawany jest za twórcę współczesnego sportu żużlowego w znanym kształcie w Polsce. W przeszłości Władysław Pietrzak był także Powstańcem Warszawskim.
Dla wszystkich kibiców, którzy w sobotę odwiedzą stadion w Rybniku, przygotowano szereg niespodzianek. Wśród osób, które zakupią bilety, rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody:

kolacja z Kacprem Woryną dla dwóch osób

2 vouchery na imprezę zamykającą sezon 2015, która odbędzie się 20 listopada w Karczmie Wrazidlok. Będą na niej obecni zawodnicy reprezentujący ŻKS ROW Rybnik w tym roku, a także przedstawiciele sponsorów wspierających klub

2 vouchery na prezentację drużyny przed sezonem 2016, która zaplanowana jest na 5 marca. Odbędzie się ona tradycyjnie w hali MOSiR w Boguszowicach,

2 vouchery na karnety na sezon 2016.

Dodatkowo pierwszych 500 kibiców, którzy przyjdą w sobotę na rybnicki stadion, otrzyma od klubu pysznego pączka, a dla najmłodszych kibiców przygotowane zostaną baloniki w czarnych i zielonych barwach.

Lista startowa finału Nice Cup:
Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik)
Kamil Nowacki (Stal Gorzów Wlkp.)
Adrian Woźniak (Włókniarz Częstochowa)
Bartosz Hassa (Stal Gorzów Wlkp.)
Aureliusz Bieliński (Wybrzeże Gdańsk)
Mateusz Rujner (GKM Grudziądz)
Mateusz Burzyński (Falubaz Zielona Góra)
Robert Chmiel (ŻKS ROW Rybnik)
Mike Trzensiok (GKM Grudziądz / Polonia Piła)
Oskar Bober (KMŻ Lublin)
Przemysław Portas (Włókniarz Częstochowa)
Marcin Nowak (GKM Grudziądz)
Michał Gruchalski (Włókniarz Częstochowa) – dzika karta
Sebastian Niedźwiedź (Orzeł Łódź)
Kamil Wieczorek (ŻKS ROW Rybnik)
Rafał Karczmarz (Stal Gorzów Wlkp.) – dzika karta
Michał Schmidt (ŻKS ROW Rybnik)

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube