Norik Koczarian – Trener rozwoju osobistego naszych żużlowców

TŻ Ostrovia, WOŚP
TŻ Ostrovia: Gramy z WOŚP
8 stycznia 2018
Stal Rzeszów
Żużlowy Klub Biznesu Stali Rzeszów – spotkanie otwarte
9 stycznia 2018
Show all

Norik Koczarian – Trener rozwoju osobistego naszych żużlowców

Stal Rzeszów, Norik Koczarian

Speedway Stal Rzeszów pragnie dbać o całokształt rozwoju zawodników, dlatego jest nam niezmiernie miło poinformować o świeżo podjętej współpracy z Panem Norikiem Koczarianem- trenerem rozwoju osobistego.


Norik Koczarian to doświadczony zawodnik w zapasach i trener motywacyjny pochodzący z Rzeszowa.

 


Fundamenty  technik mentalnych Norik zbudował dzięki swojemu ojcu, trenerowi skoków do wody polskiej reprezentacji olimpijskiej. Metody Serioży Koczariana inspirowały i wzmocniły wiele metod, które Norik z powodzeniem włączył do własnego systemu szkolenia. Jego podejście skoncentrowane na coachingu indywidualnym mamy nadzieję wspomoże przygotowanie naszych żużlowców do sezonu 2018.
Norik uczestniczył w wielu szkoleniach i programach coachingowych, które prowadzili m.in. Tony Robbins (autorytet w dziedzinie rozwoju osobistego, sportowego i biznesowego), Bob Proctor (trener rozwoju osobistego i zwolennik prawa przyciągania, które znalazło swoje odwzierciedlenie w filmie ‘’Sekret’’), Brian Tracy (lider, mówca motywacyjny, trener i autor ponad 70 książek) i Stevie McGeown (numer 1 pośród trenerów rozwoju osobistego w Irlandii).


- Miałem przyjemność spotkać się z prezesem Ireneuszem Nawrockim i Marcinem Janikiem. Wierzę w ich wizję i bardzo szybko znaleźliśmy wspólny język. Jestem przekonany, że dzięki wspólnej pracy rzeszowscy żużlowcy już wkrótce znów wyjadą na ekstraligowe tory. Zrobię wszystko, by pomóc tej fantastycznej drużynie w drodze do sukcesów poprzez właściwą formę treningu mentalnego, który w żużlu jest niezwykle ważny. Do zobaczenia! – napisał na swoim profilu FB Norik.

My wierzymy, że efektem tej współpracy będzie skuteczne przygotowanie psychologiczne i realizacja potencjału sportowego wszystkich naszych zawodników.

Aurelia Wach

Fot. źródło archiwum prywatne Norika Koczariana.

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube