Ole Olsen już buduje tor żużlowy na PGE Narodowym

mdrabik-michelsen3494
Finał krajowych eliminacji IMEJ (wyniki)
4 maja 2016
DSC_2264
2400 punktów Hancocka w Warszawie
5 maja 2016
Show all
LTR LOTTO FIM Warsaw SGP (03)

Kibice z Europy dzwonią do Polskiego Związku Motorowego, czy stadion w Warszawie, po ekscesach piłkarskich, będzie gotowy na Grand Prix.

Po finale piłkarskiego Pucharu Polski w świat poszły obrazki nadpalonych krzesełek na PGE Narodowym. Kibice z zagranicy martwią się, że organizatorzy LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland nie zdążą przygotować obiektu na żużlowe ściganie. Takiego zagrożenia jednak nie ma.

Tymczasem wczoraj wieczorem (4 maja) ruszyły prace związane z budową toru. Zajmuje się tym duńska firma Speed Sport, czyli Ole Olsen z synem. Nadzorują ich Zenon Plech i Krzysztof Gałandziuk. W sobotę ma przyjechać trener kadry Marek Cieślak. Na poniedziałek tor ma być gotowy, na razie położone są krawężniki.

Swój przyjazd na warszawską rundę Grand Prix potwierdzają kolejne gwiazdy sportu. Wiadomo już, że na pewno będzie nasza tenisistka Agnieszka Radwańska. Wcześniej obecność potwierdzili Zbigniew Boniek, Paweł Fajdek, Anita Włodarczyk, Piotr Małachowski, Zbigniew Bródka i Tadeusz Błażusiak.

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube