Orzeł: Informacja na temat biletów i karnetów

Wybrzeże Gdańsk
Żużlowcy mają swój efektowny kąt. Powstała szatnia Zdunek Wybrzeża
22 marca 2019
Orzeł Łódź Skrzydlewski, Owczarz
Orzeł, MMA i kwiaty. Wsparcie dla zawodniczki
22 marca 2019
Show all

Orzeł: Informacja na temat biletów i karnetów

Orzeł Łódź
Orzeł z dużą satysfakcją przyjmuje olbrzymie zainteresowanie wejściówkami na mecz Północ-Południe i spotkania ligowe łódzkiej drużyny. Moda na żużel w Łodzi jest coraz większa!


Sprzedaż biletów na mecz Północ-Południe trwa do soboty włącznie w kwiaciarniach H.Skrzydlewska:

ul. Piotrkowska 194
ul. Hubala 6
Al. Piłsudskiego 31
ul. Zgierska 141
Zgierz, ul. Parzęczewska 6

I na stronie:
https://speedwayevents.pl/

W niedzielę bilety będą do kupienia w kasie numer 2 na stadionie od godziny 12.30.

Również w niedzielę w kasie numer 4 od godziny 12.30 będzie można odebrać bilety i karnety wylosowane na Gali Żużlowej i Meczu Narodów. Będzie dostępna także wymiana bonów karnetowych na karnety. Proszę pamiętać o konieczności posiadania bonów z paragonami i kuponów z Gali.

Karnety KŻ Orzeł na sezon 2019 są do kupienia na stronie:
https://motoarena.makis.pl/
Karnety zakupione w internecie będą do odbioru i kupienia stacjonarnie w dniu meczu Północ-Południe (24 marca) w godzinach 10.00-18.00 w kasie numer 1 na stadionie.

W kasie numer 1 w niedzielę będą już do kupienia bilety na pierwszy mecz ligowy KŻ Orzeł – Arged Malesa TŻ Ostrovia (sobota 30 marca godzina 20.00). Cena biletów to 30 złotych bilet normalny, 15 złotych bilet ulgowy (do lat 18) i 10 złotych bilet ulgowy (do lat 7). Można będzie zakupić również bilety na trybunę VIP w cenie 120 złotych bilet normalny, bilety ulgowe odpowiednio 60 i 10 złotych.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich kibiców do zakupu karnetów na sezon 2019 w cenie 150 złotych normalny, 90 złotych ulgowy (do lat 18) i 60 złotych ulgowy (do lat 13). Stałe wejściówki obowiązują nie tylko na sześć spotkań ligowych sezonu zasadniczego, ale również mecz Północ-Południe (tu nie obowiązują miejsca wyznaczone na karnetach, można usiąść w dowolnie wybranym sektorze) i Mecz Narodów. Karnety dają również możliwość wejścia na wszystkie zawody młodzieżowe organizowane przez KŻ Orzeł. To się naprawdę opłaca!

Źródło: www.orzel.lodz.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube