Orzeł Łódź: Jedziemy na Węgry!

Start Gniezno bal
Speedway Party zamiast I Balu Żużlowca
31 stycznia 2018
Kacper Halkiewicz
Kacper Halkiewicz na PGE Narodowym będzie podpatrywał starty Grega Hancocka
1 lutego 2018
Show all

Orzeł Łódź: Jedziemy na Węgry!

Orzeł Łódź
To już pewne. Przed startem sezonu 2018 Orzeł będzie trenować na Węgrzech. Trener Janusz Ślączka dograł już wszystkie szczegóły wyjazdu.

Orzeł pojedzie do Nagyhalasz. Treningi na tym torze będą odbywać się od 16 do 18 marca. Na ten moment wiadomo, że weźmie w nich udział większość zawodników łódzkiej drużyny. Obecni będą na nich z pewnością Polacy, Maksim Bogdanow i Aleksandr Łoktajew. W przypadku Australijczyków i Hansa Andersena temat jest otwarty. Ich sytuacja wygląda nieco inaczej, bo powinni stosunkowo wcześnie zacząć rywalizację w ligach zagranicznych. Jazdy nikomu zatem nie zabraknie.
 – Wybór Nagyhalasz na miejsce treningów nie jest przypadkowy. Atutem trenowania na Węgrzech jest pogoda – tłumaczy trener. – Zwykle bardzo szybko są tam dogodne warunki do przeprowadzania treningów. U nas w marcu czasami są z tym jeszcze duże problemy – dodaje Janusz Ślączka.
Na razie trener zaplanował w Nagyhalasz tylko treningi. Sytuacja może się jednak z czasem zmienić. Nie jest wykluczone, że na Węgrzech drużyna Orła rozegra jeden z meczów sparingowych. Na ten moment pewne są trzy sprawdziany. 25 marca łodzianie pojadą do Torunia, gdzie zmierzą się z tamtejszym Get Well. Dwa dni później będą rywalizować w Opolu z Kolejarzem.
Trener zaplanował już także próbę generalną przed pierwszym meczem Orła w Lublinie. 5 kwietnia nasza drużyna odjedzie sparing z PSŻ-em Poznań. To jednak nie koniec. Cały czas trwają rozmowy z kolejnymi zespołami.
Źródło: www.orzel.lodz.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube