Orzeł Łódź: Tydzień do okresu transferowego!

Wybrzeże Gdańsk Michał Szczepaniak
Wybrzeże ocenia zawodników. Michał Szczepaniak żegna się z niedosytem
25 października 2018
PZM, GKSŻ, Nice 1.LŻ
Po spotkaniu przedstawicieli klubów I i II ligi w Krakowie
25 października 2018
Show all

Orzeł Łódź: Tydzień do okresu transferowego!

Orzeł Łódź - ROW Rybnik
W polskim żużlu wielkimi krokami zbliża się moment, na który czeka większość kibiców. Jeszcze tylko siedem dni do rozpoczęcia okresu transferowego – czytamy na stronie Orła.

Podstawowe okienko transferowe w polskim żużlu rozpoczyna się 1 listopada i potrwa do 14 listopada. W tym czasie kluby mogą podpisywać kontrakty z zawodnikami. Od przyszłego czwartku należy spodziewać się zatem wysypu informacji transferowych. Podobnie będzie z pewnością w przypadku Klubu Żużlowego „Orzeł” Łódź. W związku z tym zachęcamy do śledzenia naszej oficjalnej strony internetowej i mediów społecznościowych. O wszystkich szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Później okienko transferowe otworzy się jeszcze trzy razy. Działacze wszystkich klubów będą mogli pozyskiwać zawodników od 15 do 31 maja, od 15 do 31 lipca, a także od 1 do 15 września.
Dodajmy, że okienka transferowe nie dotyczą wypożyczeń. Na tej zasadzie zawodnicy mogą zmieniać barwy klubowe w każdym momencie, o ile mają ustaloną przynależność klubową do klubu pożyczającego i nie przekroczyli 8 zdobytych punktów (łącznie z punktami bonusowymi).
Przypomnijmy, że w nadchodzących rozgrywkach Nice. 1 LŻ zobaczymy łącznie osiem zespołów. Z drugiej ligi awans uzyskały Stal Rzeszów i MDM Komputery TŻ Ostrovia, które zajmą miejsce Arge Speedway Wandy Kraków i Euro Finannce Polonii Piła. Do pierwszej ligi spadła Grupa Azoty Unia Tarnów, a awansu w meczach barażowych nie zdołał wywalczyć ROW Rybnik. Oba te zespoły również będą rywalizować z Orłem. Poza tym stawkę pierwszoligowców uzupełnią ekipy z Gdańska, Gniezna i Daugavpils.

 

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube