Orzeł: Zawodnicy przyjadą dzień wcześniej

Wybrzeże sponsor
Yummy nowym partnerem GKŻ Wybrzeże!
23 stycznia 2019
Mariusz Staszewski TŻ Ostrovia
Staszewski : „Chcemy zawsze dążyć do zwycięstwa”
23 stycznia 2019
Show all

Orzeł: Zawodnicy przyjadą dzień wcześniej

Orzeł Łódź
8 lutego o godzinie 19:00 odbędzie się Gala Klubu Żużlowego „Orzeł”. Warto jednak podkreślić, że nasi żużlowcy przyjadą do Łodzi już dzień wcześniej i będą mieć sporo obowiązków.

Najpierw cała drużyna wraz z trenerem Lechem Kędziorą pojedzie na Radogoszcz, by złożyć kwiaty. – To doskonały moment, bo będziemy krótko po rocznicy wyzwolenia Łodzi – tłumaczy prezes Witold Skrzydlewski.
Później żużlowcy udadzą się na stację Radegast. Na tym jednak ich aktywność przed Galą się nie zakończy. W planie są także wizyty u sponsorów, którzy od wielu sezonów pomagają naszej drużynie.

Poza tym zawodnicy odwiedzą szkoły, gdzie będą opowiadać o tajnikach sportu żużlowego i zachęcać młodzież do pojawiania się na naszym stadionie w sezonie 2019. Wierzymy, że w ten sposób pozyskamy nowych fanów.

To jednak nie wszystko. W czwartek o godzinie 18:00 w katedrze łódzkiej odbędzie się msza święta za pomyślność naszej drużyny. – Będziemy prosić przede wszystkim o zdrowie dla naszych zawodników. Najważniejsze, żeby przejechali najbliższy sezon cało i zdrowo – wyjaśnia prezes Skrzydlewski.
Punktem kulminacyjnym wizyty zawodników w Łodzi będzie piątkowa Gala. Przypomnijmy, że rozpocznie się ona o godzinie 19:00 w hali Atlas Arena. Wstęp na imprezę jest wolny. To wydarzenie, którego żaden kibic Orła nie może przegapić!

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube