Peter Ljung, Unia Tarnów: Rodzina jest dla mnie wszystkim

Orzeł Łódź
Łódzki Orzeł – super star! Płyty dla kibiców
22 maja 2019
Wybrzeże Gdańsk Berliński
Morale naszej drużyny nie zostały osłabione – po konferencji prasowej Wybrzeża
24 maja 2019
Show all

Peter Ljung, Unia Tarnów: Rodzina jest dla mnie wszystkim

Unia Tarnów Peter Ljung

Sobotni mecz z Orłem Łódź był kolejnym dla Petera Ljunga, w którym udowodnił, że rola kapitana zdecydowanie mu się należy. Wspólnie z Wiktorem Kułakowem był liderem drużyny

Ze swojego wyniku jestem zadowolony. Na początku straciłem jeden punkt na rzecz Tobiasza Musielaka, ale on był szybki i niewiele mogłem wtedy z tyłu zrobić. Ostatni bieg jest zawsze bardzo ciężki kiedy nie uda się dobrze wystartować. Jestem jednak zadowolony, wygraliśmy kolejne spotkanie. Zanotowałem naprawdę przyzwoity tydzień i teraz czas, aby cieszyć się tym zwycięstwem – powiedział Peter.

Szwed jest zadowolony z pracy całego teamu, ponieważ niekorzystna pogoda nie pozwoliła na wcześniejsze treningi – Tor był nieco inny niż zazwyczaj, ale z całym teamem wykonaliśmy dobrą robotę, żeby się dopasować. Nie jest łatwo kiedy ciągle jest zła pogoda, tak jak w ostatnim czasie. Nie można trenować, więc tym bardziej cieszę się, że udało się to wszystko poukładać – dodał.

Kilka dni temu Peter wraz ze swoją żoną przeżywali piątą rocznie zawarcia małżeństwa. Dla naszego kapitana rodzina zawsze jest na pierwszym miejscu – Rodzina to dla mnie wszystko, dla nich pracuję. Jest dla mnie olbrzymim wsparciem, a przecież często nie ma mnie w domu. Dużo podróżuję, często startuję. Oni wspierają mnie bardzo mocno w tym wszystkim co robię, a dla mnie jest to bardzo ważne – zakończył Peter Ljung.

Źródło: www.unia.tarnow.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube