PGG ROW: Siergiej Łogaczew jest już w Rybniku i ostro trenuje przy G72

Unia Tarnów
Unia Tarnów: Informacje organizacyjne przed półfinałem Nice PLŻ!
12 sierpnia 2019
Orzeł Łódź
Będzie rekord sprzedaży. Na Meczu Narodów mogą być tłumy
13 sierpnia 2019
Show all

PGG ROW: Siergiej Łogaczew jest już w Rybniku i ostro trenuje przy G72

PGG ROW Rybnik

Wrócił w dobrej kondycji, uśmiechnięty, opalony, wypoczęty i przede wszystkim głodny jazdy. W poniedziałek przy Gliwickiej 72 zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zameldował się nasz do niedawna kontuzjowany zawodnik Siergiej Łogaczew.

Przyjechał potrenować i udowodnić swoją przydatność do drużyny w najważniejsze fazie tegorocznego sezonu. Pierwsze kółka na domowym torze pokręcił już w dniu przyjazdu, w poniedziałek. I jak zapewnia, po fatalnej kontuzji odniesionej na torze w Gdańsku nie ma już praktycznie śladu, została tylko niewielka blizna. – Czuję się bardzo dobrze, nie odczuwam już praktycznie żadnych dolegliwości związanych z kontuzją. Na początku rekonwalescencji rzeczywiście miałem trochę problemów z oddychaniem, a podnoszenie ręki do góry sprawiało mi ból, ale doszedłem już do siebie – mówi.

W czasie kilkutygodniowej, przymusowej przerwy młody zawodnik nie marnował czasu. Po kilku dniach spędzonych na Łotwie, pojechał do Władywostoku, gdzie robił sporo by dojść do optymalnej formy. – Dużo biegałem, jeździłem na rowerze, żeby poprawić wydolność i kondycję. Poza tym mam już na swoim koncie kilka treningów na torze we Władywostoku i jeden bieg w meczu ligowym – zdradza Siergiej.

Jak sam zapewnia nie tylko w sferze psychicznej, ale i fizycznej po fatalnym upadku nie ma już śladu. – Czuję się dobrze na torze, tak samo jak przed kontuzją. Nie mam problemów z przejechaniem czterech pełnych okrążeń – zaznacza zawodnik z Rosji. Łogaczew nie ukrywa, że przyjechał do Rybnika w konkretnym celu: – Chciałbym pomoc drużynie w najważniejszej części sezonu i pojechać w meczach fazy play off. Potrenuję w Rybniku i liczę, że przydam się drużynie – podkreśla.

Źródło: www.row.rybnik.com.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube