cieslak
Zdaniem trenera kadry: Tor w Vojens nie jest zaczarowany
10 czerwca 2015
okładkasz (1)
W „Świecie Żużla” o mistrzostwach świata i Europy
11 czerwca 2015
Show all

Półfinały Brązowego Kasku

pzm

W Poznaniu oraz w Opolu odbyły się w środę półfinały Brązowego Kasku. Dla stolicy Wielkopolski turniej oznaczał powrót speedwaya po dłuższej przerwie i duży krok w stronę reaktywacji ligowej drużyny, chociaż zawody rozegrano w nieco kadłubowej obsadzie, to jednak kibice dopisali. Ośmiu najlepszych zawodników z obydwu zawodów awansowało do finału, żużlowcy z 9 miejsc zajęli pozycje rezerwowych.

Wyniki turnieju w Opolu: :
1. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) – 14 (3,2,3,3,3)
2. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – 13 (3,3,2,3,2)
3. Robert Chmiel (ŻKS ROW Rybnik) – 12 (3,1,3,2,3)
4. Krystian Rempała (PGE Stal Rzeszów) – 12 (2,3,2,2,3)
5. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) – 11 (2,2,1,3,3)
6. Kamil Wieczorek (ŻKS ROW Rybnik) – 10 (2,1,3,2,2)
7. Arkadiusz Potoniec (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 9 (3,3,0,1,2)
8. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) – 9 (1,2,3,3,w)
9. Oskar Polis (Włókniarz Częstochowa) – 8 (1,3,2,d,2)
10. Sebastian Niedźwiedź (Orzeł Łódź) – 5 (2,0,2,1,d)
11. Mateusz Burzyński (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 5 (1,0,1,2,1)
12. Aureliusz Bieliński (Wybrzeże Gdańsk) – 3 (0,2,0,0,1)
13. Przemysław Portas (Włókniarz Częstochowa) – 3 (u,1,1,1,0)
14. Oskar Bober (KMŻ Motor Lublin) – 3 (1,1,d,1,u/-)
15. Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk) – 2 (0,w,1,0,1)
16. Dawid Matura (KSM Krosno) – 1 (1)
17. Michał Nowiński (KMŻ Motor Lublin) – 0 (0,0,u,0,0)
18. Eryk Budzyń (Unia Tarnów) – NS

Wyniki turnieju w Poznaniu:
1. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Daniel Kaczmarek (Speedway Wanda Instal Kraków) – 13 (3,2,2,3,3)
3. Michał Piosicki (Łączyńscy-Carbon Gniezno) – 13 (3,3,3,2,2)
4. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 11 (3,3,3,t,2)
5. Rafał Karczmarz (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) – 11 (2,2,1,3,3)
6. Patryk Beśko (Wybrzeże Gdańsk) – 10 (2,1,3,3,1)
7. Dawid Krzyżanowski (KS Toruń) – 9 (2,1,2,2,2)
8. Dawid Wawrzyniak (Łączyńscy-Carbon Gniezno) – 7+3 (1,3,0,2,1)
9. Patryk Fajfer (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) – 7+u (1,2,1,u,3)
10. Mateusz Danielewicz (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 5 (u,0,2,1,2)
11. Igor Kopeć-Sobczyński (KS Toruń) – 4 (0,0,2,2,d)
12. Mike Trzensiok (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 3 (1,1,1,d,-)
13. Szymon Grobelski (Orzeł Łódź) – 2 (2,u,w,w,-)
14. Kacper Grzegorczyk (Polonia Piła) – 2 (u,2,w,-,-)

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube