Półfinały DMPJ: Wygrane Sparty i Get Well

Zuzel. SEC Indywidualne Mistrzostwa Europy Torun. 30.06.2017
Mateusz Szczepaniak: Po raz pierwszy w Güstrow
11 lipca 2017
foto: Jarek Pabijanjarek.pabijan@wp.pltel +48 601 83 62 58
Dimitri Bergé –francuski rodzynek w IMŚJ
12 lipca 2017
Show all

Półfinały DMPJ: Wygrane Sparty i Get Well

14639604_1326008434090473_5762782216280067263_n

Emocje w półfinałowych rundach DMPJ w Lublinie i w Tarnowie. Poniżej prezentujemy wyniki obu imprez.

Runda w Lublinie

1. Betard Sparta Wrocław – 24
16. Damian Dróżdż – 9 (1,3,3,2)
17. Oskar Bober – 10+1 (3,3,2*,2)
18. Przemysław Liszka – 5+2 (1,2*,1,1*)

2. Fogo Unia Leszno – 22
13. Dominik Kubera – 10+1 (2,3,2*,3)
14. Bartosz Smektała – 9 (0,3,3,3)
15. Szymon Szlauderbach – 3+1 (0,2*,0,1)
26. Tymoteusz Picz – NS

3. Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa – 20
10. Michał Gruchalski – 6+1 (2,2,2*,0)
11. Bartosz Świącik – 1+1 (0,-,1*,-)
12. Mateusz Świdnicki – 4+1 (1*,1,2,-)
25. Oskar Polis – 9 (3,3,3)

4. MRGARDEN GKM Grudziądz – 17
7. Mike Trzensiok – 9 (3,2,2,2)
8. Dawid Wawrzyniak – 3+1 (1,2*,0,0)
9. Kamil Wieczorek – 5+1 (1*,3,1,0)

5-6. Lokomotiv Daugavpils – 15
1. Artiom Trofimow – 4 (3,1,0,0)
2. Davis Kurmis – 6 (2,1,2,1)
3. Oleg Michaiłow – 5+1 (3,1,0,1*)

5-6. Orzeł Łódź – 15
19. Jakub Miśkowiak – 7 (2,2,1,2)
20. Mateusz Błażykowski – 1 (0,0,0,1)
21. Emil Peroń – 7 (0,1,3,3)

7. ROW Rybnik – 12
4. Przemysław Giera – 1 (w,0,0,1)
5. Dawid Jona – NS (-,-,-,-)
6. Robert Chmiel – 11 (3,2,3,3)

Runda w Tarnowie

I. Get Well Toruń – 23:
7. Marcin Kościelski – 5+1 (0,1,2*,2)
8. Igor Kopeć-Sobczyński – 7+3 (3,1*,2*,1*)
9. Daniel Kaczmarek – 11 (3,2,3,3)

II. Cash Broker Stal Gorzów – 22:
13. Rafał Karczmarz – 7+1 (3,3,1*,-)
14. Hubert Czerniawski – 7+1 (2*,3,2,-)
15. Alan Szczotka – 7 (1,-,3,3)
26. Kamil Nowacki – 1 (w,1,0)

III. Grupa Azoty Unia Tarnów – 21:
1. Patryk Rolnicki – 11+1 (2*,3,3,3)
2. Michał Nowiński – 8 (3,3,2,w)
3. Krystian Stefanów – 2 (2,0,0,0)

IV. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 19:
10. Dominik Kossakowski – ns
11. Marcin Turowski – 6 (2,u,2,2)
12. Aureliusz Bieliński – 6+2 (0,3,1*,2*)
25. Karol Żupiński – 7+1 (1*,2,1,3)

V. Stal Rzeszów – 15:
4. Wiktor Lampart – 7 (0,2,2,3)
5. Patryk Wojdyło – 6 (1,0,3,2)
6. Mateusz Rząsa – 2 (0,1,1,0)

VI. GTM Start Gniezno – 13:
19. Damian Stalkowski – 5 (w,2,0,3)
20. Patryk Fajfer – 5 (w,1,3,1)
21. Maksymilian Bogdanowicz – 3 (d,2,0,1)

VII. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – 12:
16. Wojciech Pilarski – 2 (1,-,1,0)
17. Damian Pawliczak – 3 (0,-,2,1)
18. Mateusz Tonder – 3 (3,0,-,0)
27. Mateusz Burzyński – 4+1 (1,1*,2)

Wyniki za www.sportowefakty.wp.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube