Poloniści na zgrupowaniu w Wieńcu Zdroju

ROW Rybnik Nick Morris
Jeszcze jedno wzmocnienie ROW-u. Nick Morris dołączył do stada Rekinów
23 lutego 2019
Wybrzeże Gdańsk
Wybrzeże rozpoczęło montaż band pneumatycznych
26 lutego 2019
Show all

Poloniści na zgrupowaniu w Wieńcu Zdroju

Polonia Bydgoszcz

Żużlowcy ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz w piątek rozpoczęli trzydniowe zgrupowanie przedsezonowe w Uzdrowisku Wieniec Zdrój.

W tym roku żużlowcy ZOOleszcz Polonii wrócili do tradycji przedsezonowych zgrupowań. Miejscem tegorocznego obozu jest Uzdrowisko Wieniec Zdrój, w którym nasi zawodnicy spędzają czas na zajęciach sportowych oraz mają możliwość integracji przed nowym sezonem.

Zgrupowanie rozpoczęło się w piątkowe wczesne popołudnie, a pierwszym jego punktem była konferencja prasowa, podczas której doszło do podpisania umowy pomiędzy właścicielem Uzdrowiska Wieniec Zdrój Krzysztofem Grządzielem a Tomaszem Gollobem, na mocy której Dyrektor Sportowy ZOOleszcz Polonii będzie ambasadorem wody mineralnej „Selenka”.

Po konferencji przybyli na zgrupowanie zawodnicy spotkali się z Prezesem klubu Jerzym Kanclerzem oraz Dyrektorem Sportowym Tomaszem Gollobem. Podczas odprawy omówiono wstępne plany i założenie dotyczące sezonu 2019, a także wybrano kapitana drużyny ZOOleszcz Polonii, którym został Kamil Brzozowski.

Piątkowy wieczór został przeznaczony na zajęcia rekreacyjne – zawodnicy i działacze klubowi mogli zmierzyć się m. in. w meczach tenisa stołowego, zagrać w bilard, czy popularne „piłkarzyki”. Na koniec dnia mogli zrelaksować się w basenie, saunie i grocie solnej.

Sobota rozpoczęła się natomiast od „rozruchu”, podczas którego Poloniści mieli możliwość pobiegania po okolicznym lesie. Kolejnym punktem dnia były zajęcia z kickboxingu prowadzone przez Łukasza Rambalskiego z „Hunter Gym”. Zawodnicy mieli również możliwość odbycia zajęć w sali fitness. Wieczór przebiegł na omówieniu celów zespołu na sezon 2019 oraz spotkaniu integracyjnym.

W niedzielę nasi zawodnicy również nie będą narzekać na nudę. Będą mieli okazję wykorzystać ofertę Uzdrowiska Wieniec Zdrój, a także czeka ich spotkanie, podczas którego omówione zostaną szczegółowo zmiany w regulaminie rozgrywek, jakie nastąpiły przed sezonem 2019.

Poza sztabem trenerskim, w zgrupowaniu uczestniczą: obcokrajowcy Rene Bach, Matic Ivačič i Ricky Wells oraz krajowi zawodnicy drużyny Kamil Brzozowski, Damian Adamczak, Mikołaj Curyło, Tomasz Orwat, Mateusz Jagła i Marcel Studziński.

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube