Ponad 40 podmiotów na śniadaniu biznesowym Startu!

Start Gniezno prace torowe
Kiedy wyjazd na tor? Aura wymusi kolejne zmiany?!
13 marca 2018
Start Gniezno kibice
W piątek odwiedzimy Witkowo!
13 marca 2018
Show all

Ponad 40 podmiotów na śniadaniu biznesowym Startu!

Start Gniezno śniadanie biznesowe

Drugie śniadanie biznesowe organizowane przez GTM Start Gniezno we współpracy ze Sports Business Clubem przeszło do historii. Wtorkowe spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony partnerów oraz sponsorów. Uczestniczyło w nim ponad 40 firm – w porównaniu do pierwszego śniadania była to liczba zdecydowanie większa, co pokazuje sens odbywania się takich eventów.

Udział w spotkaniu wziął Prezydent Miasta Gniezno Tomasz Budasz. Gościem specjalnym był młodzieżowiec beniaminka Nice 1 Ligi ŻużlowejNorbert Krakowiak. O część merytoryczną, przedstawiając wykład na temat RODO, zadbał Inspektor Ochrony Danych Osobowych Piotr Sowa.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z frekwencji na dzisiejszym spotkaniu”  – mówi koordynator ds. marketingu w GTM Start Gniezno Bartosz Kapczyński. „Uczestniczyli w nim najważniejsi spośród naszych sponsorów – na czele z tytularnym – Car Gwarant Service oraz strategicznym – Grupą Aforti Holding” – dodaje. Nie zabrakło także przedstawicieli innych firm, które już zdecydowały się na współpracę z gnieźnieńskim klubem w sezonie 2018. Pojawiły się również nowe podmioty chcące poznać propozycje przygotowane przez klub. „Miło nam jest usłyszeć, że spotkania, które organizujemy przyjmowane są bardzo pozytywnie, a przede wszystkim przygotowana forma spotyka się z dużym zainteresowaniem, a co warte podkreślenia w oczach wielu równamy do najlepszych!” – dodaje B.Kapczyński.

„Warto nadmienić, że oprócz pakietów reklamowych na wyższe sumy mamy też przygotowaną ofertę dla firm i instytucji na poziomie nawet 100 zł miesięcznie.” – mówi B.Kapczyński na temat oferty marketingowej beniaminka I ligi. „Dziś każdy z nas płaci rachunki opiewające na podobne kwoty, a nawet wyższe. Stąd też pomysł, aby podobną kwotą zasilać konto Startu. Dajemy za to możliwość reklamy i zaistnienia w gronie sponsorów. Dla GTM Start Gniezno każda suma jest ważna i każdy element wsparcia przyjmujemy z otwartymi ramionami.” – podkreśla.

Kolejne spotkanie za miesiąc. Będzie ono miało charakter podwieczorku i zaplanowane zostało na czwartek, 26 kwietnia. Początek o godzinie 17.00. Już teraz serdecznie na nie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Źródło: www.startgniezno.com

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube