PSŻ pokonał Łotyszy. Dobra jazda Jakobsena i Borodulina

Wybrzeże Gdańsk
Wybrzeże: Porażka z Włókniarzem na zakończenie przygotowań
5 kwietnia 2018
PSŻ Poznań
Skorpiony zaczynają sezon! Zapowiedź meczu z Opolem
6 kwietnia 2018
Show all

PSŻ pokonał Łotyszy. Dobra jazda Jakobsena i Borodulina

PSŻ Poznań

Sparingowe zwycięstwo odniosły poznańskie Skorpiony w piątek. Żużlowcy Iveston PSŻ Poznań pokonali SK Lokomotiv Daugavpils 52:38
Do triumfu walnie przyczynili się liderzy Skorpionów z ubiegłego sezonu – Frederik Jakobsen przywiózł 13, a Władimir Borodulin 14 punktów. Trzykrotnie do mety jako pierwszy przyjechał David Bellego, który w swoim ostatnim występie zanotował upadek.

Polacy wystąpili dziś w roli zawodników drugiej linii – Mateusz Borowicz wyjechał tylko raz na tor i przywiózł trzy punkty. Z kolei Michał Łopaczewski po udanym treningu punktowanym z Orłem Łódź tym razem zdobył zaledwie 4 punkty w pięciu występach. Taki sam wynik, choć w czterech biegach, uzyskał Kevin Fajfer, natomiast problemy ze sprzętem miał Mateusz Adamczewski – wszystkie trzy wyścigi zakończył przed dojechaniem do mety.

Marcel Kajzer występował w barwach drużyny z Daugavpils, która przyjechała w niepełnym składzie. Trzykrotnie przyjechał do mety drugi i zdobył sześć oczek dla Łotyszy, ale też raz pojechał w barwach klubu, którego jest kapitanem – dla PSŻ zdobył trzy punkty. Poadto gościnnie po jednym biegu dla PSŻ odjechali Kenny Wennerstam (2 pkt.) i Alexander Edberg (defekt).

Źródło: www.pszpoznan.com.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube