Rafael Wojciechowski, Start Gniezno: ostateczne decyzje po eliminacjach SEC

TŻ Ostrovia
TŻ Ostrovia: Zatrzymać Łotyszy. Przed liderem ciężka przeprawa
26 kwietnia 2019
Orzeł Łódź Lech Kędziora, Witold Skrzydlewski
Trener Orła Łódź Lech Kędziora myśli nad składem
26 kwietnia 2019
Show all

Rafael Wojciechowski, Start Gniezno: ostateczne decyzje po eliminacjach SEC

Start Gniezno Rafael Wojciechowski

Drużyna Car Gwarant Startu ma przed sobą wyjazdowe spotkanie do Łodzi. W niedzielę o godzinie 18.00 zespół z Pierwszej Stolicy zmierzy się z tamtejszym Orłem.

W czwartek poznaliśmy awizowane składy na ten pojedynek. Menadżer czerwono-czarnych zdecydował się na zmianę w zestawieniu poszczególnych par. Z numerem pierwszym tym razem w akcji zaprezentuje się Chorwat Jurica Pavlic, a jego partnerem z dwójką na plecach będzie Mirosław Jabłoński. Parę z młodzieżowcem stworzy Adrian Gała.

Skład Car Gwarant Startu na niedzielne spotkanie w Łodzi:
1. Jurica Pavlic
2. Mirosław Jabłoński
3. Oliver Berntzon
4. Oskar Fajfer
5. Adrian Gała
6. Kevin Fajfer

“Pamiętać należy, że są to składy awizowane.” – zauważa menadżer Rafael Wojciechowski. “Z ostateczną decyzją należy się wstrzymać praktycznie do samej niedzieli, bo w sobotę mamy jeszcze eliminacje do cyklu Speedway Euro Championship” – dodaje. Na 27 kwietnia zaplanowane zostały dwie rundy eliminacyjne do cyklu SEC. W Poznaniu (początek o 16.00) kibicom zaprezentuje się Rosjanin Andriej Kudriaszow, a na swoim domowym torze w Gorican (początek o 19.15) o przepustkę do dalszej fazy walczyć będzie Chorwat Jurica Pavlic.

“Oczywiście, życzę wszystkim zawodnikom, żeby cało i zdrowo jechali w każdych zawodach. Będziemy śledzić rozwój wydarzeń w Poznaniu i Gorican. Musimy być przygotowani na każdą sytuację.” – przekazuje R.Wojciechowski. “Dopiero po ich zakończeniu zawodnik oczekujący zostanie poinformowany o tym, że nie wystąpi w Łodzi, w meczu ligowy Car Gwarant Startu Gniezno” – dodaje menadżer pierwszoligowca z Gniezna.

Gnieźnianie mają za sobą trening na własnym torze, a także na Motoarenie w Toruniu. “Skorzystaliśmy z możliwości jazdy na tym obiekcie, w czwartek poza krajowym składem miałem do dyspozycji także dwójkę obcokrajowców Andrieja Kudriaszowa i Olivera Berntzona.” – informuje R.Wojciechowski. “Wiele pracy wykonali również młodzieżowcy. Dużo czasu na torze spędzili i Kevin Fajfer i Damian Stalkowski, który uzupełni nasz awizowany skład na mecz z Orłem” – dodaje.

Początek meczu w niedzielę o godzinie 18:00. Pojedynek nie będzie transmitowany przez żadną stację telewizyjną. Reportaż video na początku tygodnia tradycyjnie przygotuje Aforti StartTV.

Źródło: www.startgniezno.com

 

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube