Bartosz Zmarzlik Najlepszym Sportowcem Polski? Głosuj na mistrza świata!

88. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2022 Roku Przeglądu Sportowego to kolejna okazja do zjednoczenia środowiska żużlowego. Wesprzeć można Bartosza Zmarzlika, który powalczy o drugą wygraną w prestiżowym plebiscycie.

Sezon 2022 przyniósł trzeci złoty medal Zmarzlika w cyklu Speedway Grand Prix. Mistrzowski tytuł był ukoronowaniem znakomitego sezonu wychowanka Stali Gorzów. 27-latek wygrał również Canal+ Online Indywidualne Mistrzostwa Polski i był najlepszym zawodnikiem PGE Ekstraligi ze średnią 2,679. Argumentów za wielkim żużlowcem jest zatem sporo.

Jak głosować na Bartosza Zmarzlika w plebiscycie Przeglądu Sportowego?

Zaglądamy do regulaminu 88. Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski 2022 Roku.

18 listopada na łamach portali i 21 listopada 2022 roku na łamach „Przeglądu Sportowego” została opublikowana lista 25 sportowców lub grup sportowców, ustalona przez Kapitułę Plebiscytu, złożoną z dziennikarzy „Przeglądu Sportowego”.

Głosowanie w ramach I Etapu Plebiscytu odbywa się trzema metodami:

– poprzez wysłanie kuponu/ów wyciętego/tych z gazety/gazet – dziennika „Przegląd Sportowy” oraz z gazety codziennej „Fakt”

– poprzez stronę internetową www.przegladsportowy.onet.pl oraz www.polsatsport.pl

– za pomocą SMS wysłanego pod numer 7371. Koszt wysłania SMS-a pod numer 7371 każdorazowo wynosi 3,69zł z VAT. Uczestnik głosowania za pośrednictwem numeru Premium SMS przed przystąpieniem do głosowania zobowiązany jest upewnić się, że ma odblokowane u swojego operatora GSM usługi Premium.

Co istotne:

– Głosowanie poprzez wysłanie kuponu wyciętego z gazety, które rozpocznie się w dniu 21 listopada 2022 roku i potrwa do dnia 30 grudnia 2022 roku.

– Głosowanie poprzez strony internetowe www.przegladsportowy.onet.pl oraz www.polsatsport.pl, które rozpocznie potrwa do 6 stycznia 2023 roku do godz. 16:00.

Głosujący na stronie www.przegladsportowy.onet.pl oraz www.polsatsport.pl użytkownik może wybrać tylko jednego kandydata spośród Nominowanych Sportowców klikając w jego zdjęcie, a następnie dokonując autoryzacji swojego wyboru za pomocą konta na Facebooku, Twitterze lub Onet (O!Konto) oraz akceptując regulamin poprzez zaznaczenie odpowiedniego boksu. Głos jest ważny, gdy głosujący wybierze jednego kandydata z listy Nominowanych Sportowców.

Każdy z głosujących poprzez stronę www.przegladsportowy.onet.pl oraz www.polsatsport.pl może oddać swój głos raz na 12 godzin.

Głosowanie przez wiadomość SMS:

– Głosujący, aby oddać ważny głos typując kandydata z listy Nominowanych Sportowców, powinien  trakcie głosowania wysłać wiadomość tekstową pod numer Premium SMS 7371 o treści odpowiadającej przyznanemu numerowi Nominowanego Sportowca, zgodnie z informacją słowną lub/i graficzną zawartą w materiałach promujących Plebiscyt, emitowanych w Telewizji Polsat lub w gazecie „Przegląd Sportowy”,
– Głosujący może oddać jeden ważny głos za pomocą jednego SMS-a,
– Głosy otrzymane po zakończeniu Głosowania SMS w I Etapie Plebiscytu nie będą brane pod uwagę w obliczaniu wyników głosowania z I Etapu Plebiscytu
– Z jednego numeru telefonu komórkowego można wysłać maksymalnie 30 głosów na danego kandydata w I etapie Plebiscytu. Kolejne wysłane głosy będą nieważne i nie będą dodawane do sumy głosów

Bartosz Zmarzlika znajdziemy pod numerem 25. Zachęcamy środowisko żużlowe do głosowania na „Biało-Czerwonego” mistrza świata!