Aktualności

17
kwi

Mateusz Cierniak w ORLEN FIM SGP na PGE Narodowym

Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP od Poland – Warsaw.
16
kwi

Damian Ratajczak z wygraną w Turnieju Zaplecza Kadry

Pierwszy Turniej Zaplecza Kadry dla Damiana Ratajczaka. Junior FOGO Unii Leszno wygrał na torze w Ostrowie wszystkie biegi.
16
kwi

Poznaliśmy kalendarz Indywidualnych Mistrzostw Polski 2024!

6 lipca wystartuje tegoroczny cykl Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Rozgrywki od tego sezonu prowadzone będą przez nowego Promotora, który wspólnie z PZM i nadawcą Canal+ zapowiada w nim szereg zmian.
11
kwi

Przed nami turniej Zaplecza Kadry Juniorów w Ostrowie

16 kwietnia odbędzie się zgrupowanie kadry juniorów i turniej żużlowy z udziałem młodych żużlowców. Pół godziny po zaplanowanej na 14.00 zbiórce odbędą się zajęcia organizacyjne, potem obchód toru, rozgrzewka, odprawa z sędzią, 30-minutowy trening i wreszcie turniej główny. Po nim podsumowanie, rozdanie nagród i kolacja. Sędzią zawodów będzie Andrzej Kraskiewicz, któremu będzie towarzyszył praktykant Łukasz...
11
kwi

Tak będzie wyglądać nasza droga do finału Speedway of Nations

W półfinale 9 lipca Polska zmierzy się ze Szwedami, Finami, Francją, Niemcami, Włochami i Ukrainą. Trzy najlepsze awansują do finału 13 lipca, gdzie już czeka drużyna Wielkiej Brytanii.
07
kwi

Bartosz Zmarzlik zdobywa kolejne złoto

Dwa złote medale w dwa dni, bo w sobotę Bartosz Zmarzlik wygrał z reprezentacją Polski finał DME w Grudziądzu, a w niedzielę z Orlen Oil Motorem Lublin sięgnął po złoto w MPPK.
07
kwi

Przemysław Pawlicki o Grand Final DME

Reprezentacja Polski po raz trzeci w historii zdobyła złote medale Drużynowych Mistrzostw Europy. Po raz pierwszy w drużynie narodowej podczas DME wystartował Przemysław Pawlicki.
07
kwi

Bartosz Zmarzlik o Grand Final DME

Reprezentacja Polski po raz trzeci w historii zdobyła złote medale Drużynowych Mistrzostw Europy. O grudziądzkim Grand Final Bartosz Zmarzlik.
07
kwi

Trener reprezentacji Rafał Dobrucki o Grand Final DME

Reprezentacja Polski po raz trzeci w historii zdobyła złote medale Drużynowych Mistrzostw Europy. O grudziądzkim Grand Final trener reprezentacji Polski Rafał Dobrucki.
06
kwi

Świetny występ reprezentanta Polski

Dominik Kubera potwierdza wysoką dyspozycję. Sobotni Memoriał im. Alfreda Smoczyka wygrał bez straty punktu. Były chwile, że musiał się napracować, ale od początku miał te zawody pod kontrolą.
06
kwi

Hat-trick reprezentacji Polski. Pedersen chwalił Biało-Czerwonych

Mieliśmy sensacyjny bieg z udziałem Bartosza Zmarzlika, w którym nasz kapitan zdobył tylko 1 punkcik. Jednak poza tym Polacy nie mieli żadnych problemów i zdeklasowali rywali w finale DME 2024.
06
kwi

Zmarzlik chce zdobyć kolejny tytuł. Przed finałem MPPK w Poznaniu

W najbliższą niedzielę na torze w Poznaniu odbędzie się finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Turniej finałowy po roku przerwy wraca do Poznania. Dwie ostatnie edycje padły łupem żużlowców Orlen Oil Motoru Lublin. Czy tym razem ktoś zatrzyma Bartosza Zmarzlika i spółkę? Początek zawodów o godz. 14:00, a transmisja rozpocznie się o 13:30 w Canal+Sport 5.