Aktualności

25
maj

Patryk Dudek awansował do Grand Prix Challenge!

Patryk Dudek zajął drugie miejsce w słowackiej Żarnovicy w turnieju eliminacyjnym do IMŚ i pewnie awansował do Grand Prix Challenge. Obok reprezentanta Polski przepustkę do turnieju w Pardubicach, który odbędzie się 4 października uzyskali: zwycięzca Anders Thomsen, trzeci Robert Lambert oraz czwarty Brady Kurtz.
23
maj

Co za dzień w Częstochowie. Juniorzy odjechali dwie rundy

W czwartek mieliśmy więcej szczęścia do pogody niż w środę i udało się odjechać aż cztery rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Jedna była zaległa. Chodzi o zawody w Częstochowie. Co ciekawe, pod Jasną Górą tego samego dnia zorganizowano i dokończono dwa turnieje (III i IV rundę). Pogoda przeszkodziła tylko w Gnieźnie.
22
maj

DMPJ: Duże problemy z pogodą. Pojechali tylko w Gdańsku

W środę na kilku polskich torach miały odbyć się kolejne rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Przez pogodę odwołano jednak zmagania w Poznaniu, Częstochowie oraz Tarnowie. Do skutku doszedł tylko turniej w Gdańsku, gdzie rozegrano zaledwie dwanaście wyścigów. Zwyciężyli młodzieżowcy Abramczyk Polonii Bydgoszcz.
22
maj

Walka o Brązowy Kask na żywo w Motowizji

Turniej o Brązowy Kask to jedne z najważniejszych indywidualnych zawodów żużlowych dla zawodników będących na starcie swoich wielkich karier. Tegoroczna edycja odbędzie się w Pile, a transmitować ją będzie Motowizja.
20
maj

DMPJ: Włókniarz wygrywa w Rybniku

Młodzież Włókniarza pokazała siłę w rybnickiej rundzie DMPJ. Ekstraligowe trio Kacper Halkiewicz, Szymon Ludwiczak, Kajetan Kupiec zdobyło 37 punktów. 12 kolejnych dołożył Bartosz Śmigielski.
20
maj

Kwalifikacje IMŚ. Polacy jadą dalej

Udane dla reprezentantów Polski były wtorkowe rundy kwalifikacyjne IMŚ. Wszyscy nasi zawodnicy uzyskali awans do GP Challenge.
18
maj

Grand Prix Niemiec w Landshut: Zmarzlik drugi, wysokie miejsca Polaków!

Bartosz Zmarzlik zajął drugie miejsce w Grand Prix Niemiec. W tym roku turniej u naszych zachodnich sąsiadów odbył się na torze w Landshut. Bardzo udane występy zanotowali pozostali reprezentanci Polski. Dominik Kubera był czwarty, a Szymon Woźniak otarł się o półfinał, kończąc zmagania na dziewiątej pozycji. Zwyciężył Duńczyk Mikkel Michelsen.
17
maj

Doyle ucieka, Zmarzlik goni. Przed nami trzecia runda Grand Prix

Zanim rozpoczął się tegoroczny cykl Grand Prix, eksperci przekonywali, że Bartosz Zmarzlik nie ma rywala, który mógłby mu zagrozić w walce o piąte złoto. Za nami dwie rundy, nasz mistrz nie wygrał żadnej, a sytuacja w czołówce jest niezwykle interesująca.
16
maj

Bez wielkich niespodzianek w zaległej rundzie IMP

W Gdańsku odbyła się przełożona runda IMP. Nie było w niej większych niespodzianek. Chyba, że za takowe uznać brak awansu ekstraligowców Jakuba Miśkowiaka i Grzegorza Zengoty. Zawody wygrał Krzysztof Buczkowski.
16
maj

W Pile górą młodzież ZOOleszcz GKM-u Grudziądz

Turniej Zaplecza Kadry Juniorów w Pile padł łupem Kevina Małkiewicza z ZOOleszcz GKM-u Grudziądz. Drugi był inny zawodnik GKM-u Jan Przanowski, który pojechał też w biegu dodatkowym o pierwsze miejsce w dwudniowej klasyfikacji ZKJ (pierwszy turniej odbył się w środę w Poznaniu), w którym musiał uznać wyższość Bartosza Bańbora.
15
maj

Za nami pożyteczne spotkanie juniorów w Poznaniu

Turniej Zaplecza Kadry Juniorów, to ważny element procesu szkolenia młodzieży w Polsce. W klubach różnie to wygląda, więc spotkanie najzdolniejszych zawodników młodego pokolenia z trenerem reprezentacji jest czymś wyjątkowym, jest dodatkiem ekstra do tego, co robią w macierzystych ośrodkach.
14
maj

DMPJ: Arged Malesa TŻ Ostrovia najlepsza w Pardubicach

W poniedziałek odbyła się jedna runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. W grupie „E” na torze w czeskich Pardubicach zwyciężyła Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów. Do samego końca o zwycięstwo rywalizowali młodzieżowcy WTS Sparty Wrocław. Poniżej prezentujemy kolejność oraz najskuteczniejszych zawodników.
1 2 3 69