News

GLS Poland wspiera rehabilitację Tomasza Golloba

03.04.2018, 15:23

Sponsor Generalny Żużlowej Reprezentacji Polski włącza się do pomocy przy rehabilitacji Tomasza Golloba! GLS Poland zakupił motocykl naszego Mistrza z sezonu 2010. To właśnie w tym sezonie, Tomasz Gollob wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. Maszyna Golloba stanęła w uruchomionym właśnie centrum dystrybucji przesyłek kurierskich w Wypędach pod Warszawą.

Od wiosny 2017 roku nasz Mistrz przechodzi kosztowną rehabilitację. To właśnie wtedy, podczas treningu, Tomasz Gollob uległ groźnemu wypadkowi. Kontuzja Golloba poruszyła cały świat sportu. Wspiera go w tym m.in. środowisko sportowe oraz Sponsor Generalny Żużlowej Reprezentacji Polski -
GLS Poland. Firma kurierska kupiła za ok. 15 000 zł jego motocykl z mistrzowskiego sezonu 2010.

- Wiemy, że sytuacja zdrowotna Tomasza Golloba jest bardzo trudna. Dlatego mamy nadzieję, że nasza pomoc przybliży go chociaż trochę do pełnego powrotu do zdrowia. Jednoczymy się z całym środowiskiem żużlowym i wspieramy mistrza świata w tym najtrudniejszym dla niego wyścigu - mówi Tomasz Kroll, dyrektor zarządzający GLS Poland.

Kupiony przez GLS Poland motocykl ma osłonę ostatniego klubu, w którym jeździł Tomasz Gollob - GKM Grudziądz. Został umieszczony w zaszczytnym miejscu uruchomionego właśnie zaawansowanego centrum dystrybucji przesyłek kurierskich. Nowy obiekt lidera jakości europejskiej logistyki przesyłek znajduje się w Wypędach pod Warszawą.

- Oddział GLS w Wypędach to miejsce, z którego jesteśmy bardzo dumni. Nie mieliśmy wątpliwości, że właśnie tutaj powinien stanąć motocykl Tomasza Golloba. Żużlowcy są nam bardzo bliscy. Jako Sponsor Generalny Żużlowej Reprezentacji Polski chcemy być z nimi nie tylko podczas triumfów, ale
również w trudnych chwilach
– mówi Tomasz Kroll. GLS Poland jest Sponsorem Generalnym Żużlowej Reprezentacji Polski już drugi sezon z rzędu.

źródło: Przegląd Sportowy

Sponsorzy reprezentacji
Polecamy